SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173817

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 712
Ile się tak średnio powinno przytyc miesięcznie przy diecie na masę? Wiem że genetyka itd. ale chciałbym miec jakieś porównanie czy w dobrym kierunku ide
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
2-3kg

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Max do 1 kg tygodniowo, chociaz to juz gorna granica.

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402293
bardziej niz na wege patrz to co widac w lustrze,
waga Ci nie pokarze ze łapiesz kg złej jakosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Jutro mam zamiar zrobic zakupy w Biedronce (jak znajdę trochę czasu) i chciałbym tam kupic jakieś ryby. Jakie polecacie stamtąd (wiem, że ryba to ryba, ale chcę byc pewien, że kupuję produkt dobrej jakości)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
W biedrze masz fajnego lososia - gotowego juz do pieczenie - nie wiem czy Ci bedzie odpowiadac cena bo za 360g kosztuje 12,99 - ale serio jest pyszny. Sa dwa smaki, jeden w marynacie ziolowej, drugi w paprykowej. Oba super, wkladasz tylko do piekarnika na ok. pol godziny i wcinasz :)

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Jest jest z pieprzem i bez dodatków

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34626
Witam,mam rozpisaną diete na 5 posiłków w niektóre dni nie mam czasu i produktów na przygotowanie 4 posiłku który wypada o 19 i tu moje pytanie czym moge go zastąpić myślalem o jakimś gainerze ale czytałem ze są w nim wegle słabej jakości i można sie podlać a mi raczej łatwo przychodzi łapanie tluszczu może jakieś białko tylko z czym??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Jak masz 5 posiłków, a nie masz czasu zjeść 5 to zjedz w 1 posiłku podwójne i tyle.

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fat-Hulk
Jutro mam zamiar zrobic zakupy w Biedronce (jak znajdę trochę czasu) i chciałbym tam kupic jakieś ryby. Jakie polecacie stamtąd (wiem, że ryba to ryba, ale chcę byc pewien, że kupuję produkt dobrej jakości)?

looknij sobie do zamrażary , kiedyś mieli zaj**iste polędwiczki z dorsza

ps.sandacz też był ok z biedry


Zmieniony przez - chudyjurek w dniu 2013-04-04 20:10:02
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium