SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173838

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ważyłeś się o tej samej porze? (np oba pomiary na czczo)? U mnie waga w ciągu dnia wacha się o 2-2,5kg. Jeżeli o tej samej porze to za szybko coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Czy jak piekę udka razem z ziemniakami w mundurkach to mam to przykryć folią?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
nie musisz, ale zalezy tez jak dlugo je pieczesz, zeby ziemniaki Ci sie nie przyjarały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4552
paramaribo2
ważyłeś się o tej samej porze? (np oba pomiary na czczo)? U mnie waga w ciągu dnia wacha się o 2-2,5kg. Jeżeli o tej samej porze to za szybko coś



tak o tej samej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
wincol
nie musisz, ale zalezy tez jak dlugo je pieczesz, zeby ziemniaki Ci sie nie przyjarały

Ten przepis:
http://potreningu.pl/diety/posilki/296/udka-z-kurczaka-pieczone-z-ziemniakami
Tylko nie wiem, czy mam to piec dłużej, bo robię z 0,5kg kurczaka i 1 kg ziemniaków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 712
Pomożecie mi, bo nie wiem co dokładnie jeśc 1 posiłek po posiłku treningowym a przed posiłkiem antykatabolicznym? Mam jeszcze jedno pytanie jak się ominie jeden posiłek to można go później zjeśc np. pod wieczór (mam na myśli np. 2 śniadanie, a nie tak fundamentalne jak posiłki treningowe :)
)

Zmieniony przez - Spinache w dniu 2013-03-20 19:22:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4375
Jak raz ominiesz na ruski rok to po prostu daj sobie spokój i nie zawracaj sobie głowy na wieczór ;) a w pierwszego pytania nie rozumiem napisz jakoś bardziej zrozumiale ;p

...Co wypijesz to wypocisz, Co Cię nie zabije to Cię wzmocni... i k****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Kurczę już ponad godzinę pieką mi się te udka z ziemniakami i jeszcze gotowe nie jest ;-(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 712
chodzi mi o to że jak zjem posiłek po treningowy, to z czego ma się składac następny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
normalny pełnowartościowy posiłek.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium