SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 319513

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Ok
Tylko pamietaj aby w dni NT ryz byl paraboliczny albo brazowy.

Zmieniony przez - góra-forte w dniu 2007-09-20 22:39:01

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8035
a jak bewdzie zwykly bialy ryz to...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
To nic, ale to chyba wiadomo że brązowy lub paraboliczny jest lepszy niż biały...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5255
Kilka pytań:
1.Co zrobić gdy po zjededzeniu tego wyliczonego "dietowego" posiłku nadal jest się głodnym.Zapchać się jakimiś warzywami , nasionami(słonecznik,pestki dyni) , może woda ??
2.Czy macie jakieś pomysły na "szybkie" węgle złożone.Problem jest taki: wracam po treningu o takiej porze ,że już muszę coś zjeść.A zdarza sie ,że zapomniałem wcześniej przygotowac ryżu.Jak wiemy robi się go jakieś 15min (biały) a ok. 30 minut brązowy.Co wtedy ?? Czekać czy zjeść coś innego (jedyny pomysł na szybkie węgle to kuskus i gryczana ,które robią się ok. 7 minut.) ??
3.Jeszcze jedno mi się przypomniało.Czy to normalne ,że po dniu treningowym waga mi spada i podnosi się dopiero po dniu nie treningowym ??
Np.Piątek (waze się rano przed śniadaniem) - dzień treningowy 66kg , Sobota rano (dzieni nie treningowy) - 65,8kg ; niedziela (niby też nie treningowy ,ale to nie ma znaczenia) 66,4 kg.
I z czego to wynika.Za mało kcal w dni treningowe lub jakieś błędy w żywieniu w te dni czy po prostu to naturalna kolej rzeczy ,że po regeneracji waga idzie ??

Zmieniony przez - Armagedda w dniu 2007-09-23 09:32:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Pierw wypij szklankę, dwie wody. Czasem chce się pić a wydaje się że jest się głodnym. A jeśli nie to widocznie dieta zła /zły rozkład posiłków/kaloryczność posiłków/jakość

2.Kuskus/Kasza Gryczana są jak najbardziej OK

3.Hmm mozliwe że po dniu treningowym jesteś wypocony a w następny dzień to uzupełniasz, to niezbyt dobrze
To też zależy czy zważysz się przed kupką czy po wydaleniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5255
1. Pierw wypij szklankę, dwie wody. Czasem chce się pić a wydaje się że jest się głodnym. A jeśli nie to widocznie dieta zła /zły rozkład posiłków/kaloryczność posiłków/jakość
Powiem tak.Czasami poprostu nie mam ochoty jeść nic po tych 3 godz(baaardzo rzadko) ,a czasami (gdy na przykłada z różnych przyczyn jem dopiero po ok.4 godz) zjem to co wg. diety i nadal jestem głodny.Najczęściej właśnie wodą lub herbatą (zieloną) "zapijam"



3.Hmm mozliwe że po dniu treningowym jesteś wypocony a w następny dzień to uzupełniasz, to niezbyt dobrze
To też zależy czy zważysz się przed kupką czy po wydaleniu
Generalnie zawsze staram się "wykupkać" przed ważeniem ,ale nie zawsze "wychodzi".Czasem nie chce mi się ,a czasami po prostu nie mogę (zaparcia??).Masz jakieś pomysły jeśli nie o to chodzi ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 754
Jaki posilek polecacie na sniadanie? bo gdzies w godzinach 11-12 ide na silke.Czy wystarczy jajecznica z kanapkami z chuda wedlina??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1183
W dzienniku vitalmaxa jest napisane ze w 100g banana jest 22g węgli. Czy chodzi wage banana w skórce, czy obranego? Pytam, bo w tym przypadku to dosc istotna roznica i nie wiem ile mam jesc

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Raczej bez skórki, bo jej nie jesz.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium