SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 319478

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
epale jako białko przyjmuj mięsa, jajka, ryby, twaróg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 895
skalar a moge sobie zjesc makaron z truskawkami a potym pieczona piers przegryzc samą ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W jednym posiłku. Tak możesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 895
aha sorki za katuje ,jedliscie zimny makaron bo nie wiem jak smakuje bo jeszcze nie jadłem ,da rady zjeść ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak masz pytania to pytaj.
Co do zimnego - da rade. Ja często jem zimny ryż i wchodzi, z kluskami chyba będzie podobnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 895
aha za 3 tyg jade do Polski na urlop 3 tygodniwy ,i chciałbym tam utrzymać wage bo juz nie wspomne o diecie jaka tu mam,wiadomo tam pojade ,kilka miesiecy bez znajomych i wszystkiego to cz,łowiek bedzie chciał uzyć i pytanie jak utrzymać waga ,jesc ile sie da ? bilans kaloryczne utrzymać np jak bede jadl kilka jogurtow dziennie itp.bo wiecie mam wizyte u stomatologa 3 zeby i moge miec problemy z jedzeniem i wogule ,co jesc wtedy /? aha a za 3 tyg ile moge schudnąć jedzać ma,ło ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Jedząc za mało to zbyt ogólne pojęcie. Nie da się określić ile jesteś w stanie schudnąć byś musiał sprawdzić a tego chyba nie chcesz.

Zimny makaron dobry, ja lubię taki z twarogiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Staraj się jeśc według wskazówek. Znajdziesz je w dziale odchudzanie w postach podwieszonych pt. 10 wskazówek zywieniowych.
Przy zabawach alkoholowych też należy dużo jeść: poczytaj w dziale jest kilka artykułów na ten temat, w tym również mój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 895
jedna duża ,łyszka stołowa to jakieś 15-20 mln ??

aha coś ostatnio mam wzdęcia i musze chodzić 2 razy dziennie utopić kreta ,czy to nie robi problemu w masowaniu masy >>? co zjem odpoczne i ide do kibla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
30gr? 40gr?

NIE MA OKREŚLONEJ LICZBY PRZYJMOWANIA NARAZ. ZALEZY OD POTRZEB, UWARUNKOWAĆ, TRENINGU, LICZBY POSIŁKÓW, MOŻNA DAĆ I 60 GRAM W JEDNYM.


sory za cap.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-02-27 19:07:40

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium