SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODSUMOWANIE DLUGIEJ RELACJI+FOTY DO OCENY str 4 2 i 43

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
no nic bede monitorowal i dam znac...
A w jakich granicach powinno miescic sie cisnienie na soku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 56955
dla kazdego sprawa indywidualna zalezy od srodkow diety itd itd raczej nie mozna okreslic

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
no chyba sa jakies granice ,od ilu zaczyna sie nadcisnienie??
wina aktulanie nie uzywam wiec nie powinno byc takie wsyokie
monitoruje sprawe i lece dalej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
narazie masz 1 stopnia, jest lajcik

jak zacznie powyzej 160 skakac wtedy trzeba sie martwic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
140/90 to graniczne cisnienie mierzone w czasie spoczynku, wszystko ponad bez wzgledu na wiek zaliczane juz jest do nadcisnienia...

Zmieniony przez - wallywally w dniu 2011-01-19 19:16:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
Poczatek 3 tygodnia:
Cisnienie w normie.
Libido szaleje!!!
Prop sie wkrecil jak talala wydaje mi sie ze cypio zaczyna kopac rozniez.

Co najgorsze daje rady z tyloma posilkami ale czuje ze zalewa mi samare:(
Budze sie rano z plaskim brzuchem ale wieczorem po tylu posikach jestem jak balon!!
Od dzisaj zaczynam krecic aero po kazdym treningu 20minut biegania oprocz dnia w ktorym robie nogi!!

PS:Wczoraj moj kolega z ktorym trenuje mial niemily wypadek , najprawdopodobniej *******nal mu miesien klatki albo jakis napinacz,chwytacz - nie znam sie na tym nie jestem lekarze, co najlepsze lekarze tez nie wiedza i musi czekac osiem dni az pojawi sie w szpitalu specjalista.Kochana Anglia:)
Nastroilo mnie to troche c***owo treningow no ale takie zycie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
jak ten cyprionax ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
nie pekaj, na testosteronie jest bardzo duza sklonnosc do zbierania sie wody przez caly dzien i jak wieczorem staje sie przed lustrem to jest tragedia, a rano jest git. Jesli rano zaczniesz zauwazac zmiane to ogranicz kcal lub doloz aeroby po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
cypionax bomba.
ZEro bolu po iniekcji wale 400mg e5d.
Tak jak pisalem zaczyna sie chyba krecic. Libido szaleje po tym wnioskuje...(bilem kilka razy wczesniej propa lipido rozniez bylo w gore:) ale nigdy propa na kicka plus cypka!!-- no tak jak mowie LIBIDO MASAKRA !!)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do "brzucha" wrzuc blonnik- scandic ma dobry
co do lekarzy "u nas" to tragedia zgadzam sie rozdarlem(riped) lewy kaptur(gdzies przy kregoslupie) jakies 2-2,5 roku temu ale mialem porarzke- karzdy co innego ale- pozniej(po2 tyg) sracje-rechabilitacje wszystko za darmoche........
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mostek i co po nim?

Następny temat

Wypadanie wlosow po 2 tyg cyklu

WHEY premium