SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265063

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ale nadal ten z 36 wygrywa?,zaliczyli mu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Tak Damien ma zaliczone 36-powt. Ciekawe kiedy pojawi się filmik Tunafisha62 ? Ciekawe ile zrobi? Oby nie zasłaniał się kontuzją,bo niby ten najlepszy z Extremist-pullup-Steven Proto-coś ściemnia że nie ćwiczy teraz na maksa,bo jest jakiś problem z bicepsem.Czuję jednak że się lekko zasłania a w rzeczywistości nie czuje się na siłach rywalizować z obecną czołówką.Z obciążeniem jest rewelacyjny,ale wytrzymałościowo nie dałby chyba rady.Widziałem Jego próby w okolicach 25-powt. i już były strasznie wymęczone.Może mnie jednak jeszcze zaskoczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz Ty to wszystko śledzisz na facebooku?,bo ja już się z fcb wypisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-ja nigdy nie miałem i nie mam tam konta.Wchodzę tylko czasami na ten link który podał Jarek na stronie 117 :)

Dziewczyny też wrzucają coraz mocniejsze próby :)

http://www.facebook.com/events/128053300638978/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dzięki wkleiłem go w notatnik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Marek - przeglądałem twoje filmy z obciążeniem i naprawdę świetnie się prezentujesz, wszystko jest prawidłowe. Aż dziw bierze że z 70 kg 3x machłeś , zniszczyłeś ,,Domazera'' i to też chyba było twoim celem, bo jak mi się przypomina to za dużo się rzucał i wymądrzał. Ale udowodniłeś mu że można i za to brawa . Na drążku z ciężarem też piknie i też za to wielkie brawa.

Zauważyłem że każdy z nas robi jakieś postępy i to nawet wielkie, być może nasze poglądy na tym forum wpływają pozytywnie. Trzymajmy tak dalej.

Bardziej się rzucał jego dawny internetowy "trener",który go wychwalał i chciał nam pisać rozpiski na dojście do 50x w pnd i który ostatecznie nie udowodnił niczego niby ze swoich osiągnięć na drążku i poręczach no i teraz zdradził swoje FBW dla splita którego krytykował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tak w ogóle to jestem przetrenowany,sztywność w barkach,spadki na sile itp. więc jak i tak już trening beznadzieja to co mi szkodziło spróbować Waszych wytrzymałościówek i tak: podciąganie piramidką dojechałem tylko do 10 czasu nie wiem bo przez przypadek skasowałem film,druga próba poręcze w 5 i pół minuty tu już nie skasowałem przez przypadek ale świadomie bo nie robiłem pełnych ruchów.Stwierdziłem że nie mam wytrzymałości i nie będę bawił się w te klocki to nie dla mnie,wolę trening siłowy z dużymi ciężarami i z długimi przerwami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4810
Witam, myślę że nie ma sensu zakładać nowego tematu.
Interesuje mnie uzyskanie jak największej ilości podciągnięć...na jednej ręce. Kiedyś, jak ważyłem pięć kilo mniej robiłem po dwa powtórzenia na każdą łapę i chciałbym wrócić do tego.
Trenować mam zamiar tą metodą co wcześniej (tak jak chyba wszyscy trenujący "szmaciaka" to robią) - czyli podciąganie się z jedną ręką na drążku drugą niżej na lince/ ręczniku, tylko mądrzej :) to znaczy chciałbym wiedzieć jak rozłożyć obciążenia i powtórzenia, tj. czy najpierw ćwiczyć z dużym obciążeniem (jeden palec na lince u samego dołu) przechodząc do mniejszego (cała dłoń na lince) czy odwrotnie, czy może ze stałym obciążeniem serie a powtórzenia do oporu? Wcześniej ćwiczyłem na pałę, tzn. bez większego planu :P
Jak ktoś ma doświadczenia z tym i się nimi podzieli to może liczyć na soga :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-no nie bądż taki :) Nie można się tak łatwo poddawać :) Takim treningiem fajnie sobie zregenerujesz stawy.Jaką robiłeś piramidę?

MatiAu-a po co Ci takie podciąganie na jednym ręku? To już jest super wąska specjalizacja.Jak doszedłeś już do poziomu o jakim piszesz,to już nie wiele osób jest Ci w stanie pomóc. Proponuje Ci poczytać na forum,bo jest na ten temat trochę informacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
lukix,nie rozumiemy się.
Mie nie chodzi o ty byś mi technikę tłumaczył. Ja ją znam
Mi chodzilo o czucie podczas/po treningu. Jak to się mówi,to jednych ćwiczeniach(lub metodach ćwiczeń) "pompa" jest lepsza a po innych gorsza.

ale,sam se dziś wypróbuje to "W" to będę wiedział

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium