SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
lukix
Kozaczek z Ciebie:)
konik
Czyli rozpoczęte 2/6 przed upływem 5min. kończymy i zaliczamy do wyniku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Tak wycwiel, jeżeli np; będzie na sekundniku 4.55 sek., a jesteśmy w trakcie okrążenia, to będzie się normalnie liczyć jako ostatni punkt.
Nawet jak okaże się że dopiero go zaczęliśmy w 4,58 sek.to spokojnie wtedy można go skończyć już z dłuższym odpoczynkiem.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Zanim zaczniecie napierać wrzucę swą "obiecaną" próbę
Mam nadzieję ze nic nie spartoliłem, bo pierwszy raz wrzucam coś na youtuba i to w dodatku na konto narzeczonej...
Wrażenia: Nie wiem ile łącznie wyszło,coś w granicach 15-20 ale tak jak się spodziewałem,wymiękłem na pompkach. W pewnym momencie myślałem że mi cycki urwie...
PS: Jakość moich pompek może być słaba, bo bardzo sporadycznie je wykonuje






Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2015-11-10 23:04:09

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
po secie chciałem sobie jeszcze zobaczyć jak mi wyjdzie podciąganie z 35kg czymś co przypomina worek bułgarski



"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
QUEBLO oglądałem raz wiec naliczyłem 17,5 cykli bo już pompek nie zrobiłeś (a gdzie zacięcie i wola walki !!! ???
tak to my świata nie pokonamy)

No i ogólni pięknie i powiem tak pozytywnie oczywiście bo jak to oglądałem to myślę że Ty taki czarodziej
dałbyś rade przyspieszyć i dodać parę cykli!!! ,
a również nie omieszkam dodać jedno jako amator oczywiście że tu hmmm nie zaliczyłbym nic z głupiego błędu Ciebie chłopie tu nie widać a ściśle twoich całych nóg :(((

Ps
piękna konstrukcja w mieszkaniu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
lukix , konik506 no to zabawa się zaczęła !

I pięknie z Takimi Rywalami to Zaszczyt walczyć ,
wykręcę się z wycwielem jak w dawnej PRL-oskiej wyżymaczce i łatwo skóry nie oddamy


... a kto przegra goli się na łyso do skóry .................................................................................................. spoko taki żart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Iti
Nie widac moich nóg z tej przyczyny ze przedpokoj to jedyne miejsce gdzie drazek moze byc stawiany. W innych pomieszczeniach brak odpowiedniej ilosci podpór. A niestety przedpokoj jest na tyle wąski ze nie dam rady sie cały zmiescic tak by kamera mnie objęła z boku.

Co do woli walki i ilości. .. padlem na pompkach. Moze jakbym robil szybciej to wyszło by wiecej ale jak pisalem, kompletnie nie znam swoich możliwości. Stad proílł

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Queblo- całkiem dobry wynik.Technicznie bardzo ładnie.Pompki też bardzo dobre-myślę że moje na pewno będą gorsze.Prawdziwe spuchnięcie przy pompkach to zobaczysz u mnie pewnie już od 2 minuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Tak iti Michał walczymy jak Lwy, bo każdy lew ma serce do walki.

Mimo złej pogody i błotka pod drążkiem ja już dzisiaj o 8 godz. robiłem trening - najpierw set 2/6 ,,pampers'' nr 1, później po odpoczynku zrobiłem 1,5 godz. trening.
Film będzie później do przeglądu i zaliczenia. Dobrze ze kupiłem wczoraj pampersy , bo jednak się przydają. !!
Łukasz , pamiętaj musimy dac z siebie wszystko, no chyba ze chcesz mnie pozbawić włosów hihi...

Qeblo - Set i podciąganie z obciążeniem bardzo ladne, ale parę okrążeń w Secie mało, a stać Cie na więcej, tylko trochę LEŃ jesteś...///

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium