SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Fajny wypad by był,ale jednak kawałek drogi i trzeba by było jechać przynajmniej na 2-3 dni,a zrobiłoby się wtedy trochę kosztów.. chyba że ktoś by nas zasponsorował.. :) Jeśli chodzi o poziom sportowy w pull-up,to dziwnie tam robią,bo jest jakaś linka na górze którą trzeba dotknąć i jest dość wysoko.Widziałem jednak że nie prostują rąk i pomagają sobie nogami..Wyniki maksymalnie 32 widziałem-czyli przy takim wykonaniu szału brak.Plusem dla wielu może być sporo kategorii wagowych,bo chyba do 80,do 93 i powyżej.Nie ma tam raczej bardzo ostrego sędziowania i jakby Mateusz tam zaprezentował swoją "napyerdalankę",to bankowo to wygrywa,a wszyscy spadają tam z krzeseł.. :)W pompkach to były i wyniki po ponad 300 czyli całkiem fajnie.Robili na podwyższeniach i musieli klatką dotykać linki na dole.Dość solidnie to wyglądało technicznie.Michał jakby się przygotował,to też by powalczył o dobre miejsce.Są tam jeszcze dipy na maksa,freestyle pompkowy i free style na drążku.Fajne mają te pasy dla zwycięzców-takie jak dla zawodowych bokserów :) Jeśli chodzi o moje zdanie to można by się było jakoś ekipą dogadać i na początek jechać gdzieś bliżej na zawody np.Finlandia.Szwecja,Norwegia. Robert tam kiedyś coś wspominał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
No czytam te informacje z wielkim zainteresowaniem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3314
Faktycznie kawałek drogi jest , jeżeli było by taniej to można lecieć samolotem na pewno były większy komfort w czasie podróży , ale to też się liczy z kosztami plus jeszcze zakwaterowanie .Oblukałem ich fanpage na fb i znalazłem regulamin z zeszło rocznej imprezy było napisane , że nie ma podbijania nogami i trzeba dotknąć tej linki zawieszonej nad drążkiem. Dokładnych wyników z poszczególnych konkurencji się nie doszukałem , ale z filmików na yt wychodzi na to , że szału w podciąganiu nie ma za to wyniku w pompkach to już kosmos . Co do tych zawodów w Finlandii to pisaliśmy do nich ,że byśmy byli zainteresowani , ale wyszło na to ,że w zawodach mogą tylko startować osoby zameldowane w Finlandii więc wyszła lipa . Ta impreza we Francji jest w czerwcu to czemu ,by nie odpuścić Międzyzdrojów (myśle , że wielkiego żalu by nie było po tym co pokazali ostatnio ) , a wybrać się do Francji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Bodziooo-można się nad tym zastanowić.Trzeba tam jednak też się dowiedzieć czy jako zagraniczniaki będziemy mogli startować? Fajnie jakby ktoś był choć trochę z językiem francuskim,albo dobrym angielskim żeby nas tam nie wydudnili na samym wejściu... :) Co do Międzyzdrojów,to wiadomo że jeżdzi się tam dla fajnej nadmorskiej atmosfery i spotkania z chłpakami,bo Mistrzostwa Polski,to raczej tylko z nazwy się tam odbywają...Jedynie w strongman i w podciaganiu jest trochę frekwencji,ale poza tym organizator nie zapewnia zupełnie nic...Ciekawi mnie czy w tym roku się coś poprawi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz zobacz
https://www.sfd.pl/Nagrodzeni_w_dziale_+35-t833432-s79.html#post8

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-01-06 21:42:49

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-01-06 21:43:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No widziałem-mały szok :) Myślałem że drugi raz to już się nie należy :) Jakby było więcej to bym się podzielił,ale jedną puchę to tak ciężko rozsypywać :) Miło że temat doczekał się nagród po prawie 7 latach istnienia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
No widziałem-mały szok :) Myślałem że drugi raz to już się nie należy :) Jakby było więcej to bym się podzielił,ale jedną puchę to tak ciężko rozsypywać :) Miło że temat doczekał się nagród po prawie 7 latach istnienia :)

Dlaczego nie,nominowałem Cię w grudniu i zostałeś wybrany,jak najbardziej się należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dzięki Marek i ciśniemy dalej z tematem.Może doczekamy się 10-lecia :) Tylko szkoda że coraz mniej się tu pisze,ale teraz brak zawodów,a my zamiast tracić czas na opisywanie przygotowań wolimy pisać już o efektach na zawodach z całej Polski :) Taki urok naszego tematu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Brawo Panowie życzę nie jednego 10-lecia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dzięki Tadeusz -jak nie zabraknie nam zapału to powinniśmy dobić tej 10 -ki :)

Tutaj mała próbka Michała w WW z pauzami.To była dzisiejsza pierwsza próba treningowa Michała przed zbliżającymi się u nas zawodami na siłce.Powinno być gładka wygrana :) Zawodowców nie zapraszam z wiadomych względów-ranga zawodów mocno regionalna :) Michał robił bez limitu czasu.Jaki jest rekord Itiego bez limitu? Jaki był ciężar i ile czasu robił próbę? Z drugiej strony jestem ciekawy ile Marek by zrobił bez limitu czasu? Na pewno trzy cyfry też by były? :)



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium