SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Witaj Mariusz, no to ładnie CI idzie 50 x 50 kg, ja bym chyba nie dal rady, ale kiedyś spróbuję,

tymczasem próbowałem WW z CC i wyszło mi 26 powtórzeń, myślę że w zasięgu jest 30 powtórzeń, jak będzie progres to nagram i wrzucę, bo nie będę ukrywał, spodobał mi się ten trening, czuję że mięśnie będą po nim rosnąć i będę go powtarzał wielokrotnie :)

dzięki za wyniki z zawodów, już teraz wiem jak dużo mi brakuje, ale zadowolił bym się kiedyś na zawodach jakbym był w środku stawki :)


Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2016-02-27 13:29:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Z 30xCC można śmiało pojawić się na ogólnopolskich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mateusz wyciskanie wyciskaniem , ja tak lubie kółko - dziś próbowałem .


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Mariusz będę musiał postarać się wprowadzić kółko jako konkurencję na przyszłą edycję Spartan Cup:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Wow Tadzieńku, to najlepsza myśl jaką dzisiaj słyszałem.
Hih, a tak poważnie to ciekaw jestem takiej rzeczywistości, jakiś regulamin i coś można pomyśleć...

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Regulamin warto stworzyć łatwiej będzie rozmawiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 84 Wiek 1 rok Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8363
Panowie proszę o pomoc
Na jakich zasadach, według jakiego wzoru liczy się wynik w podciąganiu na drążku z obciążeniem.
Np. Gość 60kg +5kg obciążenia podciągnie się x10, a 100kg osoba +40kg 5 razy. Kto jest lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
ciężar każdy ma taki sam. nie ważne czy 50 czy 80 kg waży

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
generalnie wzoru takiego nie ma(a bynajmniej ja nigdy nie widziałem) ale myślę ze tak jak w trójboju jest formuła Wilks'a tak i przy podciąganiu na pewno da się opracowac stosowny wzór.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no ciekawe ile by robili najlepsi tym kółkiem, ale myślę że nie dużo, kiedyś próbowałem to strasznie mocno uziemiało i nie było mowy o niczym :)

w drążku powinny być kategorie wagowe, z tym że zawsze znajdzie się tylko 1 ciężki na 30 lekkich zawodników na zawodach, dlatego nikt nigdy takiej kategorii wagowej nie robił (przynajmniej na tych zawodach co uczestniczyłem), na zawodach u nas w mieście, zawsze wyróżniany był najcięższy zawodnik


Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2016-03-01 15:21:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium