SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
youngwildandfree-co do 1-pytania,to na gimnastycznym jest trochę łatwiej.Nigdy się na takim nie podciągałem,ale obserwując sporo filmów zauważyłem,że te drążki są węższe i elastyczne,a co za tym idzie łatwiej na nich utrzymać chwyt.Ich elastyczność oddaje energię i trochę"podbija" do góry.Co do rodzajów chwytu,to moim zdaniem kwestia indywidualna.Jednemu będzie lepiej takim,a drugiemu tamtym,ale ja jestem zwolennikiem nachwytu troszkę szerszego niż barki.Podczas treningu warto zmieniać chwyty aby mięśnie dostawały różne bodżce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W ogóle nie przejmuję się czy będę w formie,od soboty odpoczywam,nie mam pojęcia jak wypadnę w Poznaniu,podejrzewam że nie ma możliwości przez tydzień stracić sił,a najważniejsze jest to że się spotkamy,pogadamy i fajnie spędzimy czas z ludźmi o tych samych zainteresowaniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dokładnie Marek.Fajnie będzie Cię poznać na żywo.Już myślałem że nigdy nie dasz się przekonać do występu na żywo :) Jednak te dipy przeważyły..,bo jakby ich nie było,to pewnie nie byłoby Cię w Poznaniu..? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Zgadza się , najważniejsze to jest spotkanie, wspólny temat itd;

A o której tam będziecie?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Musimy to jeszcze ustalić z Radzyniakami,bo jedziemy razem,ale pewnie warto być już około 11-ej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Jednak te dipy przeważyły..,bo jakby ich nie było,to pewnie nie byłoby Cię w Poznaniu..? :)

Przeważył Masti pytając-"czy jak załatwi mi transport to będę?",po takim pytaniu nie mogłem odmówić bo wyszłoby że mam lenia:)
W każdym razie transportu i tak nie załatwił,ale dzięki temu sam zacząłem gadać o Poznaniu na siłce i w ten sposób dojadę z kolegami.
Co do godziny nie wiem wyjeżdżamy o 8.00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu na filmiku o podciaganiu terminator mowi, ze podchwytem sie nie podciaga na szerokim rozstawie rąk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Icarium-a próbowałeś kiedyś? :) Tworzą się nienaturalne naprężenia w stawach barkowych,łokciowych i nadgarstkach-jest to po prostu niewygodne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Probowalem pare razy i czulem dziwne napiecie napiecia tylko w lokciowym, ale myslalem ze to kwestia tego ze na razie jestem zbyt slabo wycwiczony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Widzę że każdy się wyłączył przed zawodami hehe...

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium