SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Super Mariusz fajne są wspólne treningi.Siła!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Filmik z fajnej imprezy odbywającej się we Francji:





Tu koleś chyba wygrał pompki....robił je 14-minut....miałem policzyć ile zrobił,ale zrezygnowałem-może komuś się uda :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mój kolega właśnie przyjechał z wczasów z Międzyzdroji.
Powiedział mi że tam stoi jakiś gościu , a obok niego drążek. Zasady są na nim takie; kto wytrzyma w zwisie 2,5 minuty, ten wygrywa 100 zł, heh ciekawa sprawa.
Ale chcąc się spróbować trzeba najpierw wpłacić 15 zł.
Jak bym był to bym napewno spróbował.....

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7978
Problem w tym, że drążek się obraca i po pewnym czasie wyślizguje się z rąk. Zadanie bardzo ciężkie. Wydaje mi się, że może to być wałek w stylu gry w trzy kubki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
qjot23, jest jakiś link do tego ?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7978
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Bardzo ciekawe te wiszenie na drążku obrotowym!!
Mimo wszystko bym startował.... hehe...

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Na zwykłym 2-minutki,to 100-zł bankowo moje,ale na tym obrotowym,to raczej ciężka sprawa.Jak chwyt puszcza,to sami się obsuwamy w dół,a drążek obrotowy jeszcze nam to zapewne spotęguje.Fajnie by było spróbować i ciekawe czy można było poprawiać chwyt? :)


Zmieniony przez - lukix w dniu 2014-07-10 22:20:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7978
Chwytu nie można poprawiać niestety. Dłonie zwrócone mają być w tym samym kierunku. Ciekawe czy ktoś dał radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mocno wątpie.Musiałby wystartować któryś z tych Rosyjskich dzików,ale Oni na zwykłym potrafią wisieć nawet około 8-minut.. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium