SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Kurcze dzisiaj tak się zawziąłem i byłem nastawiony na próby do skutku aż zrobię 25x,ale jednak zdrowie ważniejsze i po ostatniej próbie stwierdziłem że nie ma sensu forsować prawego barku jak i tak nie ma pewności czy w końcu by się udało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
drazekm
Gratulacje za walkę do końca widać że iti kosztował Ciebie sporo wysiłku ale przez to mieliśmy piękne widowisko. Poprosimy o adresik na priv do wysłania przesyłki chyba że jadnak się zdecydujesz i przyjedziesz 17 V Zapraszamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58816
Wycwiel-jeszcze odnośnie adresu,to jest ulica Sempołowska 54,czy Sempołowskiej 54? Jest to kompleks Sportowo-Rekreacyjny Szkoły Podstawowej nr.91?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58816
Już znalazłem.Trochę obawiamy się korków w mieście,ale może jakoś dojedziemy na czas.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek - Zawsze byleś w moich oczach Idolem w Pompkach na poręczach i kolejny raz Ci gratuluję za tą walkę , oraz za Super filmy które przed chwilą oglądałem.

Panowie jesteście bardzo mocni i chciał bym wam wszystkim również pogratulować , mimo tego stawię wam czoła już po jutrze.
Podejdę do wszystkich konkurencji

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
Jedzie się tak jak na Halę Stulecia i ZOO cały czas prosto na osiedle Biskupin.Jak by co to dzwoń 888 177 999.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Już znalazłem.Trochę obawiamy się korków w mieście,ale może jakoś dojedziemy na czas.. :)

To podaj mi dokładny adres.
Myślę Łukasz że nie będzie korków w sobotę, znam to z doświadczenia.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
konik
Wiedziałem że zaatakujesz na " Uniwersalnego Zawodnika"

Z korkami to u nas nigdy nie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58816
Wycwiel-dzięki-jak coś to będę dzwonił.No tak zapomniałem że to będzie sobota..-powinno nie być tragedii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
wycwiel
konik
Wiedziałem że zaatakujesz na " Uniwersalnego Zawodnika"

Z korkami to u nas nigdy nie wiadomo

W tamtym roku bylem we Wrocławiu na MP w Street Workout , akurat też w sobotę , to przez miasto przebrnąłem jak strzała, no ale rożnie to bywa...

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

Wiecej