SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
A ja się właśnie zapoznałem z 20kg i 11 x chyba poszło . Chyba bo byłem sam i nie jestem pewien kąta .Dopiero w sobotę mnie nagrają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Michał moim zdaniem filmik super technika również. To już jest ciężar, więc nie skupiajmy się na sylwetce wygiętej do przodu w odcinku lędźwiowym bo to będzie naturalne pod ciężarem. Ładnie schodziłeś poniżej kąta prostego. Nie chcę być sędzią Twojego filmiku bo mogę być stronniczy.Niech chłopaki się wypowiedzą. Mariusz Twój filmik jak zwykle technika opanowana do perfekcji. Czekam z niecierpliwością na filmik z Sochaczewa i progresu Michała. Ja cisnę teraz elementy SW na Zawody w Warszawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
michaik
Ta ilość powtórzeń robi wrażenie.Ciekawe ile byś zrobił robiąc takim tempem jak wykonywałeś ruchy od 14 powtórzenia.Jeżeli zbliżoną ilość to chyba już nikt Ciebie nie dogoni.

Acha a co na wszelki wypadek w razie remisu -wygrywa lżejszy czy cięższy?
Z 20kg myślę że powinien lżejszy.Tak jak w WW na ciężarze open.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
wycwiel
michaik
Ta ilość powtórzeń robi wrażenie.Ciekawe ile byś zrobił robiąc takim tempem jak wykonywałeś ruchy od 14 powtórzenia.Jeżeli zbliżoną ilość to chyba już nikt Ciebie nie dogoni.

Acha a co na wszelki wypadek w razie remisu -wygrywa lżejszy czy cięższy?
Z 20kg myślę że powinien lżejszy.Tak jak w WW na ciężarze open.


dzieki, tak jak mówiłem nastepny film będzie książkowo pod regulamin i na innych poręczach lub z innej perspektywy żeby było kąt lepiej widać,
a z remisem to już się nie wypowiem, Wycwiel Ty rządzisz i to my pod Twój regulamin sie bedziemy dostosowywać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Odnośnie tego konkursu to film Michał musisz poprawić.
Jednak tych akcentów nie ma, dopiero były później .
Również kamera musi być z boku. Musimy sami siebie oceniać, bo nikt za nas tego nie zrobi.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
konik506
Odnośnie tego konkursu to film Michał musisz poprawić.
Jednak tych akcentów nie ma, dopiero były później .
Również kamera musi być z boku. Musimy sami siebie oceniać, bo nikt za nas tego nie zrobi.


bedzie poprawione :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Michał-ilość już godna uwagi,ale te pauzy zbyt krótkie i kamerka bardziej z boku.Jutro filmik z Sochaczewa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
lukix
Michał-ilość już godna uwagi,ale te pauzy zbyt krótkie i kamerka bardziej z boku.Jutro filmik z Sochaczewa :)


super, czuję że bedzie coś mocnego po tym jak widziałem ilość bez obciążenia :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Robi się emocjonująco.Najlepsi Polscy "dipserzy" wkraczają do akcji :) Po cichu liczę jeszcze na Marka i czołówkę z Poznania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Robi się emocjonująco.Najlepsi Polscy "dipserzy" wkraczają do akcji :) Po cichu liczę jeszcze na Marka i czołówkę z Poznania :)

Łukasz mógłbym coś nakręcić ale po co ?,bo i tak nie przyjadę do Wrocławia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium