SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
No i lipa...decyzja zapadła.Szkoda,bo będzie tylko nachwyt,a więc bracia Plutowscy pewnie nie wpadną...

Zgadzam się z organizatorami i Mastim,powinno być jasno i równo dla wszystkich a bracia Plutowscy niech się przestawią,dlaczego robić wyjątek dla kilku osób skoro większość podciąga się nachwytem.Dla mnie osobiście byłoby to obojętne bo różnice mam jednego powtórzenia na plus w podchwycie,ale jak napisał kiedyś Mariusz dopiero w nachwycie poznać kto naprawdę ma siłę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-ja uważam ogólnie,że nachwyt jest"poważniejszym" chwytem,a zawodnik zaawansowany powinien się właśnie tak podciągać.Szkoda jednak,że jest takie ograniczenie w Poznaniu,bo to zawęzi rywalizację,bo jednak kilku mocnych zawodników w kraju specjalizuje się w podchwycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Marek-ja uważam ogólnie,że nachwyt jest"poważniejszym" chwytem,a zawodnik zaawansowany powinien się właśnie tak podciągać.Szkoda jednak,że jest takie ograniczenie w Poznaniu,bo to zawęzi rywalizację,bo jednak kilku mocnych zawodników w kraju specjalizuje się w podchwycie.

Łukasz trudno,świat idzie do przodu więc albo się przestawią albo pozostaną przy Międzyzdrojach,skoro ja senior potrafię tak i tak to co za problem dla młodych ? :),trzeba być wszechstronnym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Co do Międzyzdrojów,to też nie było takie ewidentne,bo sędzia Możarow na odprawie przed zawodami mówił że ma być tylko nachwyt...nie zgodził się jednak na to organizator zawodów.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Szczeze mówiąc nawet się cieszę że będzie tylko jedno, czyli nachwyt. No ale chcialem to wyjaśnić żeby nikt nie miał pretensii do mnie że nic nie robilem ku temu ze obstawałem tylko za nachwytem , a innym nie chciałem dać szansy.
Nie wiem dlaczego tak jest, ale ja tych zawodów nie organizuję, a Robert pisal właśnie do mnie żebym napisal do władz żeby wprowadzili dwa rodzaje chwytu. Glupio się z tym czułem, ale cieszę się że to się wyjaśniło.

No i przypuszczalnie braci nie będzie , zaraz się jeszcze rozejżę.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Co do Międzyzdrojów,to też nie było takie ewidentne,bo sędzia Możarow na odprawie przed zawodami mówił że ma być tylko nachwyt...nie zgodził się jednak na to organizator zawodów.. :)

I widzisz to już "podchwytowcom" powinno dać do myślenia a Wy po prostu jesteście w porządku goście nie chcieliście braci dyskryminować i pokazaliście że nie boicie się podchwytu,ale tu nie ma miejsca na sentymenty reguły muszą być takie same dla wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Zawody w Poznaniu tez mają być wyłącznie siłowe podciąganie jak w Miedzyzdrojach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Łukasz-masz regulamin z podciągania:

PODCIĄGANIE WIELOKROTNE NA DRĄŻKU Z CIĘŻAREM 20 KG.

Ciężarem obciążeniowym będzie najprawdopodobniej kamizelka z ustalonym obciążeniem.

Podciągamy się tylko i wyłącznie NACHWYTEM.

Regulamin podciągania z obciążeniem - 20 kg:
1)podciągnięcie zaliczamy od pełnego zwisu do momentu podciągnięcia się brodą powyżej drążka,
2)musi być zaakcentowane zatrzymanie w zwisie do wyprostu rąk w łokciach,
3)dozwolone jest odpoczywanie podczas zwisu, zarówno na dwóch jak i jednej ręce,
4)zabroniona jest pomoc nóg - wszelkiego rodzaju kopanie nogami,
5)nie będzie zaliczane podciąganie cross-fit, np butterfly pull-ups.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Dzięki lukix. To mi się podoba będzie walka. Wydaje mi się że podciąganie z brodą nad drążek jest bardziej sprawiedliwe i łatwiejsze do sędziowanie niż te ze wzrokiem na wprost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie na miejscu...Na pewno będzie sympatycznie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium