SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
lukix
To była tylko moja uwaga pewnie nie trafiona chciałem się odgryść za uwagę do mojego nie łamania kąta na poręczach Opinię sędziego poznam w niedzielę zajmuje się kaskaderką i coś teraz kręcą w Krakowie.

Trochę kiepsko wyszło że się pokrywają dwie imprezy dla podciągaczy.A dla Was są przygotowane najokazalsze puchary Niedługo zacznę wrzucać zdjecia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
akurat zauważyłem że grupa SW z Warszawy zbyt bardzo nie integruje sie z innymi w Polsce także myślę, że te zawody tak bardzo nie wpłynął na frekwencje przynjamniej ja mimo, ze miałbym to pod nosem to wole pojechac do Wrocławia. Ale póki co ciężko trenuje i obserwuje jak trzeba bedzie wykonywac cwiczenia. Teraz najwiekszy nacisk na sztange bo o ile drazek i poręcze w miare z formy zadowolony byłem po ostatnich zawodach to trzeba troche podgonic z wyciskaniem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2759
Po ilu podciągnięciach udało wam się zrobić muscle upa ?Zrobię 30 podciągnięć 20 dipów ,widziałem wszystkie poradniki dotyczące muscle upa i niestety nadal to dla mnie kosmos........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Tatar MP w Muscle Up
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9440
To się nie przekłada, w muscle up ważna jest technika wykonania, nie tylko siła

"Walczyć – często, dać się pobić – czasami, dać się zniszczyć – nigdy!" Francois de Charette

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Lukasz te podciąganie twoje jest piękne, wysoko , wyprost rąk, ogólnie ja nie miał bym się do czego doczepić.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Palxlel
Po ilu podciągnięciach udało wam się zrobić muscle upa ?Zrobię 30 podciągnięć 20 dipów ,widziałem wszystkie poradniki dotyczące muscle upa i niestety nadal to dla mnie kosmos........






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Taka mala próba Dips?


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
konik
Pompki wzorcowe nie wiem czy uda mi się również taka prezentacja i podobno jesteś bez formy .Oj kłamczuszek z Ciebie

Cały czas zastanawiam się nad punktacją na "uniwersalnego zawodnika".Co myślisz żeby rozważyć to jeszcze raz przed zawodami w gronie zainteresowanych zawodników żeby nikt nie poczuł się pokrzywdzony.Uważam że takich wymiataczy /startujących w 3 konkurencjach/ trzeba potraktować wyjątkowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Mariusz filmik super,również Lukasza pierwsza klasa. Ja chyba nie dam rady być we Wrocławiu. Żałuję bo chętnie bym się spróbował dodatkowo na sztandze. Zawitam pewnie na Warszawskich zawody. Wiecie może o co tam będzie chodziło?Czy będą np. podciągania.dipy,czy tylko SW?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium