SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
konik
Sory ale Ryszard to ładniej robił
Rozmawiałem z organizatorem wyniki z podciągania i przysiadów na jednej nodze będą oczywiście umieszczone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
wycwiel - Na pewno lepiej robił ode mnie i niejednego z nas .
Tutaj akurat przyjąłem taki styl i następnym razem pokażę inny .
Zaciekawiło mnie tez wyciskanie Ryszarda , a wasze , bo jak do tej pory było podobne do mojego stylu który dzisiaj zaprezentowałem.
Za tydzień dam inną wersję podciągania.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-forma na świeżości nadal przyzwoita Ryszard to pewnie robił podobnie jak w Garwolinie.U Wycwiela to jednak nie przejdzie.Trzeba będzie bardziej oddzielać powtórzenia no i broda wysoko.. :) Wtedy te 25-powt.,to już będzie moim zdaniem fajny wynik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ja uważam że podciągałem się standardowym stylem.
Na pewno są teraz regulaminy na zawodach bardziej zaostrzone i nie tylko w podciąganiu , ale też. i w innych dyscyplinach .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
Mariusz-forma na świeżości nadal przyzwoita Ryszard to pewnie robił podobnie jak w Garwolinie.U Wycwiela to jednak nie przejdzie.Trzeba będzie bardziej oddzielać powtórzenia no i broda wysoko.. :) Wtedy te 25-powt.,to już będzie moim zdaniem fajny wynik :)


w Międzyzdrojach wcale nie trzeba było brody wysoko i nawet nie trzeba było przetrzymywać, w górze tylko wzrok skierowany na sędziego to wystarczało z moich obserwacji, a ten zwis jak oglądałem filmik z zawodów dość krótki, ogólnie muszę przyznać że można czmychnąć tam bardzo dużo powtórzeń :) tylko kolejna sprawa, miały być to już międzynarodowe zawody, naciskamy grupowo organizatora :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
SW 96 , pokaz w końcu nam swoją formę, daj coś od siebie, bo nawet się chyba nie znamy.
Czasem trzeba się jakoś poznać.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
konik
Jeżeli już o tym mowa ja również wyciskam różnie teraz wyciskałem 60kg tak jak będzie wymagane 17 Maja każdy ruch zatrzymany.Podciąganie zaliczamy po zatrzymaniu na" dole" a poręcze i WW po zatrzymaniu na" górze".Tak na Lidze WW brak pełnego wyprostu i zatrzymania wciąż jest tolerowany niestety.Ryszard w jednej i drugiej konkurencji wykonywał pełny wyprost z zatrzymaniem.
Acha Twój ostatni ruch byłby niezaliczony za brak zatrzymania w zwisie.
Może to kwestia nagrania ale nie zatrzymywałeś pierwszych ruchów i może to kwestia ubrania ale też rąk nie prostowałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
SW96-widać że i na basenie można zrobić ciekawy trening z elementami SW :)

Mariusz-zgadza się-Twój styl był klasyczny,ale nastawiony jednak na ilość powtórzeń.

Mateusz-jak sam zauważyłeś,to brode wystarczyło położyć na drążku i patrzeć do przodu,a zwis na dole około 1-sek. i to też raczej wystarczało.Co do naciskania organizatora,to ja będę dzwonił do Niego w tygodniu w celu załatwienia wcześniej jakichś noclegów w dobrej cenie dla naszej ekipy.Pojedziemy prawdopodobnie w 9-osób,a organizator ma podobno w tym pomagać.Spytam wtedy też o nasze zawody-w jakiej będą docelowo planowanej randze.Chyba że chcecie to załatwiać wcześniej telefonicznie lub mailowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no to tam się dogaduj na spokojnie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium