SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6361078

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 445 Napisanych postów 2331 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48452
Clen Shree działa bez dwóch zdań bo temp podniesiona cały czas i jest uczucie cały czas takie jak przy lekkiej gorączce. Telepanie bardzo delikatne nawet przy 100mcg. Malay przy 80 mcg telepal tak że nie można było śniadania zjeść
1

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22235
Jaka deca na chwilę obecną Androchem, shree, cyber?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 169 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8396
Jak susta z Titana bil ktos ostatnio?

rafpop

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 445 Napisanych postów 2331 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48452
Lodzianin wrzucał ostatnio wyniki i Titan wypadł bardzo słabo.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 873
Prop - zakupić genamed czy dopłacić sporo za sherr??
Wino oral - zakupić genamed czy dopłacić za sherr??
Clen - Nexium, Vermodaje/ fox??

Zmieniony przez - tomanek85 w dniu 2015-09-24 12:21:32
napisał(a)
Ekspert
Co do pytanie o wino oral tez się dołączę i jeśli możecie napiszcie jakie wina oral można brać jakie laby?

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 16961 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 141560
Już 25 dni na dece titana -dawka obecnie weszło 1 gram i szczerze klapa....zawsze nandro mocno mnie blokowało, bardziej niz tren czy cokolwiek innego już w dawce 500mg ew a teraz nic...libido zaj**iste jak na samym tesciu ...partie titana mam stare a więc te w bardziej fioletowych opakowaniach ...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 468 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22273
rafpop
Jak susta z Titana bil ktos ostatnio?

Bilem 2 miechy temu, dobrze dzialala
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 3928 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 105096
a umie kumpel bije dece titana i bardoz chwiali ale jaka serje ma i czy ruzowe opak czy czerwone nie wiem
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1459 Napisanych postów 10205 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 83334
Panowie na dzień dzisiejszy bo jestem trochę do tyłu z labami, czy andro i dose trzyma poziom przyzwoity, andro sobie kiedyś bardzo chwaliłem, dose chyba butelkę cypio kiedyś wbiłem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta