SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6341403

napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team Doradca
Ekspert
Szacuny 1515 Napisanych postów 56568 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 262082
Pochwalę Titana za rzadki sok. Lubię takie soczki. Ampy łatwo się łamały i działało to dobrze. Jednak biorąc pod uwagę stosunek cena/jakość genamed wypada lepiej. Jest ciut gęstszy ale również nic nie bolał i działał wyśmienicie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5188
ROYAL PHARMA - ktoś ma jakieś doświadczenia z tym? interesuje mnie bold i test cypio
napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1019 Napisanych postów 32537 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 238374
gestosc soku sama w sobie nie ma zadnego znaczenia skoro i tak jest bezbolesny.
napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team Doradca
Ekspert
Szacuny 1515 Napisanych postów 56568 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 262082
e-lite
gestosc soku sama w sobie nie ma zadnego znaczenia skoro i tak jest bezbolesny.

Zgodzę się, jednak mam też soki bezbolesne ale przez 0,7 x 40 średnio przechodzą. Dorzucam sobie amp takiego Titana i jest git

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 26201 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 294906
Stolczuk
nwoj
Stolczuk
Bije teraz tri bolda z titana i powiem Ci ze jedyne co mogę powiedzieć to ze jest bezbolesny bo dopiero 4 strzały poszły, ale kilka osób mi go tu polecało i podobno działa dobrze. Krzykacz o ile dobrze pamietam leci zwykłego bolda z titana od początku roku i tez mówił ze jest zadowolony :)

Titana mam od ręki i jeszcze myślę nad Genamedem

Titan> Genamed.

Elite to była przenośnia oczywiście, chyba nie zaprzeczysz że propy, które nie działają to bardzo mały odsetek?

rkarpinski
Pochwalę Titana za rzadki sok. Lubię takie soczki. Ampy łatwo się łamały i działało to dobrze. Jednak biorąc pod uwagę stosunek cena/jakość genamed wypada lepiej. Jest ciut gęstszy ale również nic nie bolał i działał wyśmienicie

Jw, 3x Genamed.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 3928 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 105093
dla mnie genamed też bardzo dobry
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 144 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12110
Witajcie coś o firmie swizzer pharma? KtoS coś testowal? Ogólnie to mało o niej w Internecie
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3015
Biłem Cypionat , działał normalnie. Bezbolesne strzały.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 466 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9440
Czy ma ktoś dobre info o npp z Dose?? Mam okazję ale nie wiem czy warto
napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 563 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11907
Npp z dose działa jak należy :) obecnie bite

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta