SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6327531

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1459 Napisanych postów 10203 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 83265
MarcelQ nie słyszałeś opinii jak ma się oxa androchema do cybera bo mam andro i shree, jestem ciekawy czy tam będzie oxa.
napisał(a)
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 19578 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 144836
wnc, nie spotkałem sie z tym androchemem w obyciu, podobno iniekcje wzgledne i robia robote, ale ogolnie to jakis clon cybera, ktory z cyberem nie ma nic do czynienia, tyle, że sciaga desing z niego i game produktow co swiadczy juz dla mnie o slabszej jakosci albo mniejszej pomysłowowsci producentow... Shree bardzo dobre rzeczy robiło swojego czasu, nie wiem jak teraz, z dwojga złego brałbym Shree, lecz osobiscie szukałbym dostepu do cybera mimo wszystko.

Życie bez testosteronu jest jak seks bez orgazmu.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1459 Napisanych postów 10203 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 83265
MarcelQ wiem tylko chodzi o to że mam już kupione, shree i andro na cykl tak wyszło że po połowie.
napisał(a)
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 19578 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 144836
wnc, jak masz juz kupione to nic tylko zyczyc Ci powodzenia i wystaw opini konkretny czlowiek = rzetelna opinia

napisał(a)
Ekspert
MarcelQ napewno zdam wiarygodną relacje.

Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-08-01 11:23:40
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2074 Napisanych postów 60304 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 298880
-tes-
Panowie jak obecnie stoją środki z titana? Interesuje mnie susta, deka, prop i meta

Meta jak meta, susta była ok, propa słaabo czułem,przeskoczylem na cypa i duzo lepiej. Deki nie brałem.

Czas to bezlitosny sędzia, dobre chwile Ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach
I kim byś nie był,ile byś nie miał nie ma znaczenia, wytropi cie by wręczyć Ci bilet milczenia, masz jedno życie, dobrze go pilnuj synu, wystarczy jeden zły ruch może zabraknąć kilku minut.

http://www.sfd.pl/gienus12__Time_To_Cut-t1094203.html 

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10649 Napisanych postów 44236 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Wino Oral: Genamed/Alpha - ta druga firma droższa. Prawdopodobienstwo trafienia na wałek?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2074 Napisanych postów 60304 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 298880
jak przy kazdym ug..

Czas to bezlitosny sędzia, dobre chwile Ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach
I kim byś nie był,ile byś nie miał nie ma znaczenia, wytropi cie by wręczyć Ci bilet milczenia, masz jedno życie, dobrze go pilnuj synu, wystarczy jeden zły ruch może zabraknąć kilku minut.

http://www.sfd.pl/gienus12__Time_To_Cut-t1094203.html 

napisał(a)
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Jak ugl to celuj w to co tansze i wiecej aktualnych opinii znajomych, ja najwieksze zaufanie mam do dose, phoenixa bo to stare ugl z renomom i robione jak dalezy, propy troche potrafia pobolec, ale działanie super, reszta tak jak nalezy.

napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5915 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 125312
Panowie jak cypio z Alchemi na dzień dzisiejszy ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta