SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6178043

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3266
Panowie pytane o Rolon Deke od shree jechal ktos ostatnio na tym towarze ????
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 349 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4495
panowie, spotkalem takiego goscia na silce ktory widac ze sporo juz w tym temacie siedzi i powiedzial mi ze swissa wiecej nie tknie bo zanizone stezenia. spotkal sie ktos z tym? na kogos slabiej dzialal swiss, odczul ktos zanizone stezenie? wg wiekszosci to lab z gornej polki
napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 415 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 46372
pawel515
panowie, spotkalem takiego goscia na silce ktory widac ze sporo juz w tym temacie siedzi i powiedzial mi ze swissa wiecej nie tknie bo zanizone stezenia. spotkal sie ktos z tym? na kogos slabiej dzialal swiss, odczul ktos zanizone stezenie? wg wiekszosci to lab z gornej polki

Jakoś jeszcze nie spotkałem się z opinią żeby swiss robił jakiś syf z zaniżonymi stężeniami czy coś w tym rodzaju, opinie zbiera bardzo dobre więc nie wiem skąd ten lament u tego gościa.
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11255 Napisanych postów 228128 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1029721
pawel515

Gość nie miał w ofercie swissa to ci tak powiedział %
2

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 808 Napisanych postów 10040 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253250
dokladnie, swiss zanizony a pewnie ci glaxy na boku podkladal hahaha, znam takich ludzi od groma, imo swiss i ionz teraz 2 najpewniejsze laby , kazdy znajomy zachwala.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 447
Akurat galaxy ma dobre środki
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 613 Napisanych postów 5665 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 132561
pawel515

O jest magik

Bawmy się z głową, wszystko jest dla ludzi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta