SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6956875

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29920
Koledzy szukam bezestrowego tescia w jaka firme celowac
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 688 Napisanych postów 23387 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 225758
Shaq
Koledzy szukam bezestrowego tescia w jaka firme celowac

Androchem śmiało możesz brać

Słowo na ulicy..!!

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1370 Napisanych postów 5791 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 70521
Matt133
Masteron enanthat - jakiej firmy polecacie?
pewnie było, przejrzałbym temat, ale wiecie.. ;)

Ja tam w ogole nie polecam tego. Choc mowia ze u mnie wina dawki. Lecialo 300mg i efekty mizerne. Moze tez bf za wysoki mialem.
Jesli jednak juz chcesz brac to B.M bedzie chyba najpewniejsze
1
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 163 Napisanych postów 3915 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 184943
300mg mastera długiego to czego TY się spodziewałeś

Matt133

Master e dobrego masz np z nexiuma, najlepiej napisz do czego masz dostęp.
1
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 938 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 58970
Oxa że swissa warta uwagi?

Robię siłę wl. Zaczynam się bawić ciężarami.

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 205 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 16930
SebastianMielecki
300mg mastera długiego to czego TY się spodziewałeś

Matt133

Master e dobrego masz np z nexiuma, najlepiej napisz do czego masz dostęp.

czyli lepiej wziąc propa i mastera krótkiego niż enan/master w długich ? ;)
no bo test enan i prop krótki to bez sensu prawda? ;)

Zmieniony przez - Matt133 w dniu 2018-03-01 10:49:12
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 574 Wiek 32 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 144667
nie ma znaczenia jakiego wezmiesz, efekty beda i tu i tu. tylko ze sporo ludzi nie wiem na co liczy po masterze, zrob z 5-6% bf i wtedy wrzuc dobrego mastera to bedzie widac konkret efekty.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 205 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 16930
naziwisko
nie ma znaczenia jakiego wezmiesz, efekty beda i tu i tu. tylko ze sporo ludzi nie wiem na co liczy po masterze, zrob z 5-6% bf i wtedy wrzuc dobrego mastera to bedzie widac konkret efekty.

spoko. ja wiem czego się spodziewać po masterze i biore to z pełną świadomością. diety i treningu nie oszukasz ;)
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Gorky
Jak soki Swiss?
Ja bije teraz swissa susta bold 250e3d i wynik testa niecałe raz norma przekroczona więc szału nie ma, podejrzewam że z boldem będzie podobnie jak teścia już walą na stężeniach
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Ja bije teraz swissa susta bold 250e3d i wynik testa niecałe raz norma przekroczona więc szału nie ma, podejrzewam że z boldem będzie podobnie jak teścia już walą na stężeniach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta