SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6144834

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 933 Napisanych postów 2311 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 42730
Pewnie jadl chlop za duzo ja juz po sobie widze ze jak sie przyloze to nawet kujawski mnie porobi. A jak kuleje dieta czy treningi to najlepszy towar bedzie fejkiem.
2
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5393 Napisanych postów 58560 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 446634
...albo nie poszło 15kg w 3tyg
1

doping & zdrowie

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2747
Witam, potrzebuje opinie o produktach z Onyx Lab oraz Octagon Lab. Pozdrawiam
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 64
Witam Pany co polecacie wybrać chodzi mi test prop i enat firmy Nast. Genetics Biotech genamed nexium ?.Pozdro :)
1
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1398 Napisanych postów 10570 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169411
Raczej wszystkie propy dzialaja,nexium i genamed napewno chwalone
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 38 Wiek 38 lat Na forum 112 dni Przeczytanych tematów 843
Chcę się przerzucić z butelek na ampułki jakoś pewniejsze mi się wydają po tym jak ostatnio razem z igłą wyjąłem korek z butelki, ale nie znam tych firm które cypio polecacie najbardziej a może żadną Malay, BM, Primus?
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1398 Napisanych postów 10570 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169411
Wszystkie pozycje bdb
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1448
ÜberPharma co powiecie?
napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39708
mlodyrabarbar
mlodyrabarbar
Chcę się przerzucić z butelek na ampułki jakoś pewniejsze mi się wydają po tym jak ostatnio razem z igłą wyjąłem korek z butelki, ale nie znam tych firm które cypio polecacie a może żadną Malay, BM, Primus?

BigMen
Dobry wybor masz.

Kompletnie bez różnicy który lab z tych trzech?

nie jeden chciałby mieć taki wybór
Primus - aż szkoda, że tak ostatnio słabo dostępny
Malay i BM też sprawdzone marki
bierz co najlepiej wychodzi cenowo
2

baczny obserwator

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 933 Napisanych postów 2311 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 42730
mlodyrabarbar
Chcę się przerzucić z butelek na ampułki jakoś pewniejsze mi się wydają po tym jak ostatnio razem z igłą wyjąłem korek z butelki, ale nie znam tych firm które cypio polecacie najbardziej a może żadną Malay, BM, Primus?

te srodki ktore bralem z wymienionych firm klepaly dobrze. Masz dobry wybor.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta