SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6125588

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11125 Napisanych postów 227718 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1024082
krzykacz
szczepanNR
Siemano, aktualnie dobre pepy albo gh?

Biopeptide & Nouveaux - 2 topowe brandy w EU jeśli chodzi o pepy & hgh bo mają hgh/hgh fragment.

dodatkowo bym do tego andro dorzucił ,cjc i ghrp wbijałem
ghrp6 idealne dla niejadków
melka klasa

a hgh teraz nouveauxa właśnie wbijam

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 484 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8701
Jak susta z Advanced? Wbijal ktoś ? Narazie wiem że iniekcje bez bolesne bo poszło 2ml na raz i zero bólu ale bardziej Mnie interesuje czy klepie
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11125 Napisanych postów 227718 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1024082
Z tego co wiem to wszystko z advanced dziala dobrze

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 8587 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 339915
gocanowo
Test cypio z Androchemu walony od 8 tyg e3d tylko 2x gorna granica. Ktos mial podobnie?

ja teraz lecę sustę również z andro, dzisiaj sprawdziłem z ciekawości czy siedzi co ma siedzieć i wynik 10x norma - wiadomo, że lecąc tą samą dawkę 10 osób będzie miało 10 różnych wyników, ale przynajmniej mam świadomość i głowa spokojniejsza
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 987 Napisanych postów 26201 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 294906
szczepanNR

Peptydy masz dobre z Magnusa, Nexiuma.
GH Imperial zbiera same pozytywne opinie, przewijaly sie badania z laboratorium i stezenie bliskie deklarowanemu na etykiecie.

Czarna_Mamba
Panowie,
Prop DB Pharma czy Malay Tiger?
Oxa DB Pharma, Biosira czy IONS Pharmacy?

Tak jak przedmowcy, calosc bralbym z IONSa, lab twardo wszedl na rynek trzymajac bardzo dobra jakosc swoich srodkow.

tiamos
Pany bold i cypio : nexium czy androchem ?

Nexium wbijalem i smialo mozna poleciec.
4
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 553 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13594
Panowie:

Susta/ enan / tren ace / meta
wszystko z malaya , jakie opinie, dziala to w ogole ??
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5392 Napisanych postów 58547 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 446273
Tyrolex22
Panowie:

Susta/ enan / tren ace / meta
wszystko z malaya , jakie opinie, dziala to w ogole ??

Mixy testa bdb.
Treny to samo, chwila do tyłu masz świeżą opinie o trenach.
Meth solo 10mg, 5mg + yoha, inj solo czy blend klasyk.

~12lat na EU rynku, nawet nie ma co pytać o jakość, a lab ciągle się rozwija

doping & zdrowie

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4241
Seria tego testo Androchemu co gorna granica widelek ledwo x 2 przy e3d to data 06.09.2020 i seria 00642.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1253 Napisanych postów 5726 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 67445
szczepanNR

Pierwsze co z GH to apteka. Dalej celowla bym w nouevoxa poniewaz jako jedyny podobno jest robiony na surowcu EU a nie Chinskim co ma ogromne znaczenie jesli to prawda. Robilem badania na igf i gh gdzie nouevox wychodzil podobnie do geno z apteki lecz troche slabiej. Jednak takie badania wiele nie wnosza. Raczej wykluczenie wody z parowek. Jedyne prawilne badanie to badanie z ilu amin sklada sie bialko. Te na zawartosc gh czy stezenie niestety dalej nie daja 100% pewnosci.

Peptydow w sumie nie wiele bralem ale kilka razy z biopeptid sie zdarzylo i wszystko raczej ok.
2
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8429 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 30305
Dzięki Lodzian, Aras, BigMan i krzykacz coś pomysle pora się zreperowac i uswiadomic trochę ortopedów ze niemozlowe jednak jest możliwe %)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta