SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6337138

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 26201 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 294906
Odebralem wyniki cypio Nexiuma, niestety mimo upomnienia Pani w laboratorium, nie podali dokładnego wyniku (>15). Bedzie trzeba powtorzyć badania w innym labie.

Tren ace BD 1ml to w opakowaniach podobnych do Jelfy nie maja trenu ace, maja z tego co wime tylko tritren. Tren ace z Genameda dziala bardzo dobrze. Jednak Nexium mimo mniejszego stezenia /ml rwie z kapci znacznie lepiej. Znajomy wciska 1ml e2d, twierdzi, że niczym nie odstaje w tej samej dawce od Cybera.
Sam się skusze na Nexiuma, szkoda, że Cybera nic mie nie zostało, a dojscie wyschło.

Melanotan Nexiuma ktoś wbijał ??
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 279 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5931
krzykacz
Pro i Tura Alchemia OK. Ale oxy szukaj z takich labów jak Titan, Shree, Alpha, Platinium, Bałkan, Euromed, BD new czy Bioniche np...

Dzięki za pomoc, oxe poszukam z ww.

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 3927 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 105087
będzie trzeba spróbować tego nexiuma
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1459 Napisanych postów 10204 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 83332
nexium bdb lab opakowanie nieco kijowe, wbiłem cypio nie odczułem różnice pomiędzy andro i shree poza tym podobno peptydy mają bardzo dobre czekam na opinie o CJC.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 3927 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 105087
mi sie tam podoba taki wygląd costam posmakuje
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1459 Napisanych postów 10204 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 83332
Długi daj znać co i jak szczególnie ja egzotyki spróbujesz.
napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2763
napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2763
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 910
Ponawiampytanie jak obecnie metka z dose? czy nadal jest w kapsułkach czy są juz w tabsach???
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8542
Nexium peptydy ghrp6 i cjc bardzo dobre, prop i tren a dzialanie super
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta