SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6376249

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3826 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29796
DO-IT
Ktoś brał coś z Prime Labs? Widziałem te testy co barwią to nawet oxa wychodzi bardzo dobrze.

Biłem teścia i mastera u mnie też biją bolda i orale jedzą. Wszystko elegancko działa.
2

KB/MT/MT + BJJ

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 16961 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 141560
lodzianin1
SalvatoreLucania
artek999
jakie laby są teraz godne uwagi(pewne)enan/cypio oraz tren E

BM celuj. Nie zawiedziesz sie. PRL, Bioniche, Biosira.

Do prl mam srednie przekonanie po ich mixie reszta gitarka.z drugiej strony w kazdym labie cos sie czasem.trafi slabszego

U mnie wszyscy spuszczają sie przy tym prl tak jak kiedys przy titanie, wystarczy dac ładne opakowanie i inne undery juz są beee ale tak czy inaczej póki co wszystko chwalone ale i cena wyższa za ładne opakowanie ;)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5545 Napisanych postów 58937 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 458145
żeleś
również testowałem cypio bioniche i bardzo dobre kumpel lecci combo med (deca + cyp) i sobie chwali

Paru chłopa znam co obecnie też leci tego combosa Bioniche + oral (meth/anap) i jest podobnie, opinia na plus.
2

doping & zdrowie

napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 2295 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55313
Biosira inj kto z was co bral i jaka opinia? Orale BM dalej klepia jak trzeba?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 950 Napisanych postów 2326 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 43497
Biosira inj: meta, rapidtex i kilka testow. Wszystko smigalo.
2
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 3928 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 105108
Biosira teście git kiedyś się biło orale bdb. Metę inj bilem zima też git
2
napisał(a)
żeleś Doradca
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 6456 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52445
Creative
Biosira inj kto z was co bral i jaka opinia? Orale BM dalej klepia jak trzeba?

Orale BM trzymają poziom
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."

doradca C/S ze wskazaniem na combat

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 521
jaki teraz prop i master krótki ?
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5545 Napisanych postów 58937 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 458145
pakero1240
jaki teraz prop i master krótki ?

BM, Bioniche, Malay - tutaj masz też blendy w/w pozycji. Platinium Labs, Alpha np...
1

doping & zdrowie

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 1352 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39252
ziki2000
lodzianin1
SalvatoreLucania
artek999
jakie laby są teraz godne uwagi(pewne)enan/cypio oraz tren E

BM celuj. Nie zawiedziesz sie. PRL, Bioniche, Biosira.

Do prl mam srednie przekonanie po ich mixie reszta gitarka.z drugiej strony w kazdym labie cos sie czasem.trafi slabszego

U mnie wszyscy spuszczają sie przy tym prl tak jak kiedys przy titanie, wystarczy dac ładne opakowanie i inne undery juz są beee ale tak czy inaczej póki co wszystko chwalone ale i cena wyższa za ładne opakowanie ;)

Tak samo jest z nowym BM cena wystrzeliła, ludzie będą płacić za AMP, a nie za płyn w którym nic się nie zmieniło oprócz deci, master długi czy bold itp.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta