SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6361121

napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 798 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30281
jak genamed w nowej szacie? meta, tura, oxa, wino, teście, nandrolony, treny, master? czegos byscie nie polecali? dostałem dobre ceny i chciałem sobie zrobić maly zapas
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 445 Napisanych postów 2331 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48452
Genamed jest cały spoko moim zdaniem i sam często się nim posiłkuję :) Będziesz zadowolony :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 570 Wiek 32 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 143992
clen obecnie jem db i przeplatam z balkanem i oba mega dobre.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 514 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13989
JakisTam
Teść cyp z Platinum bił ktoś jak opinie

Cypio bardzo dobre jeśli mowa o Platnium amp, nawet gdzieś w temacie z moimi wynikami wrzuciłem, bijąc chyba 300mg/e5 wynik miałem coś ponad 4000 w skali do około 820

Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2017-03-06 22:58:01
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 614 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 44430
wsl_...
jak genamed w nowej szacie? meta, tura, oxa, wino, teście, nandrolony, treny, master? czegos byscie nie polecali? dostałem dobre ceny i chciałem sobie zrobić maly zapas

Genamed ma dobry towar i u mnie podobnie jak pajaczeka raz na jakis czas coś z ich asortymentu wpada w ręce.

wsl_...
prop testolic, enan galenika testowaliscie jakos niedawno? dzialaja? jak z altima wino tab, master, bold, npp? prop, enan shree trzyma poziom?

Galenika z nadrukiem działa wzorowo.
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 120
ATO PHARMA jakie opinie ogólnie ?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1379 Napisanych postów 2718 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 77006
hgh-line
Galenika z nadrukiem działa wzorowo.

To fakt ta z nadrukiem petarda jest. Widziałem wyniki po 250mg ew to sie za głowe złapałem. Ja powoli zbieram srodki na mase i juz paczuszke Gleniki mam. Jeszcze tylko kilkanascie Poleci jako baza z boldem wetem tylko kwestia czy mi przysla z JUESEJ czy nie.

Na Facebooku same sześciopaki
Koledzy przechwalają się jak jakieś przedszkolaki
Same zdjęcia z siłki, jak pulsują typom wszelkie żyłki
Jutro da zdjęcie z teatru, tak dla niepoznaki

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 230 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6851
Mam do wyboru propa z nexium,malay,genamed,alpha,vermodje. W którego polecacie ?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 504 Napisanych postów 5986 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 212931
Nexium Prop ok reszty nie testowałem

MASA MASA MASA

napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team Doradca
Ekspert
Szacuny 1519 Napisanych postów 56571 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 262150
Nexium i Genamed działają na pewno. AP to loteria teraz - tak mi się wydaje.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta