SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6896232

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 798 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30281
jak genamed w nowej szacie? meta, tura, oxa, wino, teście, nandrolony, treny, master? czegos byscie nie polecali? dostałem dobre ceny i chciałem sobie zrobić maly zapas
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 445 Napisanych postów 2331 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48452
Genamed jest cały spoko moim zdaniem i sam często się nim posiłkuję :) Będziesz zadowolony :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 574 Wiek 32 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 144667
clen obecnie jem db i przeplatam z balkanem i oba mega dobre.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 519 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14109
JakisTam
Teść cyp z Platinum bił ktoś jak opinie

Cypio bardzo dobre jeśli mowa o Platnium amp, nawet gdzieś w temacie z moimi wynikami wrzuciłem, bijąc chyba 300mg/e5 wynik miałem coś ponad 4000 w skali do około 820

Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2017-03-06 22:58:01
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 617 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 44458
wsl_...
jak genamed w nowej szacie? meta, tura, oxa, wino, teście, nandrolony, treny, master? czegos byscie nie polecali? dostałem dobre ceny i chciałem sobie zrobić maly zapas

Genamed ma dobry towar i u mnie podobnie jak pajaczeka raz na jakis czas coś z ich asortymentu wpada w ręce.

wsl_...
prop testolic, enan galenika testowaliscie jakos niedawno? dzialaja? jak z altima wino tab, master, bold, npp? prop, enan shree trzyma poziom?

Galenika z nadrukiem działa wzorowo.
1
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 120
ATO PHARMA jakie opinie ogólnie ?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1379 Napisanych postów 2718 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 77006
hgh-line
Galenika z nadrukiem działa wzorowo.

To fakt ta z nadrukiem petarda jest. Widziałem wyniki po 250mg ew to sie za głowe złapałem. Ja powoli zbieram srodki na mase i juz paczuszke Gleniki mam. Jeszcze tylko kilkanascie Poleci jako baza z boldem wetem tylko kwestia czy mi przysla z JUESEJ czy nie.

Na Facebooku same sześciopaki
Koledzy przechwalają się jak jakieś przedszkolaki
Same zdjęcia z siłki, jak pulsują typom wszelkie żyłki
Jutro da zdjęcie z teatru, tak dla niepoznaki

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 230 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6851
Mam do wyboru propa z nexium,malay,genamed,alpha,vermodje. W którego polecacie ?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 620 Napisanych postów 6160 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 223925
Nexium Prop ok reszty nie testowałem

MASA MASA MASA

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team Doradca
Ekspert
Szacuny 1520 Napisanych postów 56578 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 262282
Nexium i Genamed działają na pewno. AP to loteria teraz - tak mi się wydaje.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta