SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6866708

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 574 Wiek 32 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 144664
dajcie juz luz z tymi porownaniami do cybera jakiegokolwie labu, bilem cybera wiekszosc srodkow a w tym tren i nie ma takiej roznicy zeby wychwalac pod niebiosa a cena tez jest nie mala. na genamedzie tez forme zrobisz, wiekszosc tutaj ludzi to amatorzy i dla takiej osoby to roznicy nie zrobi bo formy o 50% lepszej na tym nie zrobi.

hindol moge ci oddac moje 9ml tri trenu bolda bo nie daje rady z bolu tego bic i jeden dzien z goraczka wyjety :D

Zmieniony przez - naziwisko w dniu 2017-03-01 22:26:59
1
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 7539 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44955
Jak dla ciebie nie ma roznicy co wbijasz to twoja brocha

desiderata

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6205
hah chetnie przyjme, ja bije w udo i elegancko, zero bolu:)

prawdziwy twardziel nie je miodu tylko wpie***a pszczoly:)

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 574 Wiek 32 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 144664
ja jak wbilem w udo to nie moglem 5dni zginac uda i mega stan zapalny ale podziwiam ze sa takie osoby ktorych to nie boli :) zazdro!
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 7539 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44955
Hindol ile tritrena wbijasz?

desiderata

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3830 Napisanych postów 26501 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 419918
Nigdy nie wbił bym towca po nie znanej mi osobie, nawet jak by flakon był ze złota i był by wysadzany kryształkami swarovskiego
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6205
1 ml e3d

prawdziwy twardziel nie je miodu tylko wpie***a pszczoly:)

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
zioekt
Nigdy nie wbił bym towca po nie znanej mi osobie, nawet jak by flakon był ze złota i był by wysadzany kryształkami swarovskiego

hah a ty tak na powaznie ?? :D nic sie nie martw, nie wbijesz :)

Zmieniony przez - naziwisko w dniu 2017-03-01 22:39:21
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6399
Panowie jaka opinie o bioniche pharma? Chodzi głównie o enan.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3830 Napisanych postów 26501 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 419918
naziwisko
zioekt

hah a ty tak na powaznie ?? :D nic sie nie martw, nie wbijesz :)

nie wiem czy na poważnie czy nie, tak sobie dodałem bo taki tekst padł i pobazgroliłem/ dodałem zdanie i wsio.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta