SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6361122

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 40 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3537
masarnie
Jak meta z balkana i prop? Rok temu ta meta była kozak.

Właśnie zakonczyłem cykl 30mg/ed i jestem przezadowolony,zwłaszcza jesli chodzi o siłę.Żadnych bóli czy innych ekscesów w układzie pokarmowym.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1758
Żadnych opinii juz na temat tury phenom pharmacy ???
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 26201 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 294906
korb0l
który prop: Dose, Genamed, Venom, Royal, Pmp??

Genamed, Dose, PMP kolejnosc w sumie dowolna, kazdy znich dziala dobrze, nie spotkalem sie by ktos mial lipe.

konar128
Primo i Oxa z którego brandu Titan, Shree, Alfa, Malay ?

Z tego co masz wybor bardzo prosty:
Prima Shree,
Oxa Shree, Alpha.

BSP1
Wróć...deka genamed czy genetic?

Genamed sprawdzona bdb. Genetic nie znam.

strike5
Db to nexium teraz ? Chce przejsc z shree na nexium cypka i rozkminiam

Kilku chlopakow z uk sobie chwali, pozostaje stestowac na sobie. Rowniez chyba sie skusze na propa i trenik.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1860
co do propa, w pełni popieram zdanie Arasa-genamed b.doby, do tego u mnie bezbolesny
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 15232
Npp,prop i wino oral z titana warte uwagi?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 404 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 14952
Prop I wino z titana godne ;)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 404 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 14952
Marek2806
a Boldek z genameda dobry? bo mam w bardzo dobrej cenie i troche podejrzane to jest ktoś bił? Ogólnie jaki boldek teraz dobry?

Kolega bije I nie za ciekawie jest
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5541 Napisanych postów 58923 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 457799
faxe
Npp,prop i wino oral z titana warte uwagi?

Bolek dobrze hula to podstawa nie będzie hulać

matt2727

Różnie może być, ale próbuj.

doping & zdrowie

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6384
wino titan spoko prop dose biochie trzyma normę
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1459 Napisanych postów 10205 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 83334
matt2727

Na temat tury nie pomogę jakiś czas temu , miałem z phenom pharmacy dekę i okazało się że biłem test z testem niestety, ale to jakiś czas temu, może realia się zmieniły.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta