SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6364702

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3021
Clinic klepie miałem cypio i wynik z krwi bardzo zadowalający. Royala znajomi bili i też klepał tylko bolesny. Nie ma co tu słuchać doradców bo każdy co innego gada.
napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2487
Dzięki lodzianin1 za odpowiedź, a jak dlugo ciągnąć cykl myslałem żeby brać po 1 kaps 4 dni w tygo tj. Pon, wt, pt - off, sroda czwartek sobota niedz - on. w opakowaniu 60 kaps więc na 15 tygodni cyklu, co sądzisz ?
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12079 Napisanych postów 229976 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1049561
barman94
Dzięki lodzianin1 za odpowiedź, a jak dlugo ciągnąć cykl myslałem żeby brać po 1 kaps 4 dni w tygo tj. Pon, wt, pt - off, sroda czwartek sobota niedz - on. w opakowaniu 60 kaps więc na 15 tygodni cyklu, co sądzisz ?

dawkowanie to już temat z ankietą

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12079 Napisanych postów 229976 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1049561
jakubu
Clinic klepie miałem cypio i wynik z krwi bardzo zadowalający. Royala znajomi bili i też klepał tylko bolesny. Nie ma co tu słuchać doradców bo każdy co innego gada.

bo większość labów działa , royala cypio biłem chyba w lipcu na próbę i wrzucałem badania
dlatego bierze się jeden flakon wydaje 25-30 zł i robi się badania i ma się swoje zdanie

napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 411 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2831
royal mialem suste i dziala, a apropo royala w mojej ampulce plywaja jakby drobinki przypominajace wiorka kokosa tylko mniejsze i bardziej przezroczyste co to moze byc ? sporo tego jest

Zmieniony przez - france25 w dniu 2017-01-24 13:06:50
1
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Wloz do goracej wody i powinno wrocic do wlasciwego stanu

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1209 Napisanych postów 95001 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 375707
z czego antek dobry?
1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 16961 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 141560
Androchemu chwalą , ja obecnie daje vermo w blistrach ale średniawka...200mg ed i spodziewałem się większej mocy chociaż rok temu ich metke chwaliłem to ten rok metka jak i antek bez rewelacji
2

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 484 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8701
Ja od wczoraj podjadam antka andro ale skromnie bo 50mg tylko, zobaczymy czy ruszy

z royala wbiłem sporo enana i działał bdb, wino na oleju tez działało ale antek to nie był antek na bank, npp tez bardzo słabe, bilem ja i znajomy i obydwoje nie zadowoleni, ja przeszedłem na npp andro i odrazu roznice poczułem
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 16961 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 141560
A u mnie znajomy chrupał antka royala i bardzo zadowolony ale to było z pół roku temu
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta