SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7338978

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 410 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 23319
Chodziło mi o kolor etykiet i kapsli na butli. na kolor soku to ja uwagi nie zwracałem. Nie kupiłbym nic poza testem tego labu. Jak pisałem działać działał ale ze stężeniem w porównaniu do innych labów to tam średnio, dlatego mimo tego że tani to mało kto u mnie lokalnie celuje w ten lab.

Zmieniony przez - MetodaMen w dniu 2016-12-15 23:21:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3440
Panowie jak nexium? Ostatnio cos sie obilo oi uszy ze sie zje... antypimp? Chodzi mi o tescie, prop, mają teraz nową szate podobno...

Życie, każdy ma receptę na poprawę,
Wystarczy tylko chcieć przy tym p******ić obawę,
Do odważnych świat należy, kto w to nie wierzy
Nie masz szans swych umiejętności zwiększyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 410 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 23319
Biłem niedawno cypa nexium z kodem 500mg pon i 500mg czw, badanie piątek rano. Wg mnie bardzo dobry.

Zmieniony przez - MetodaMen w dniu 2016-12-15 23:29:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 281 Napisanych postów 2375 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 61589
nexium ma db srodki jeden z godnych polecenia ug
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3525
Podpisiuje sie nexium gut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3525
MetodaMen
Chodziło mi o kolor etykiet i kapsli na butli. na kolor soku to ja uwagi nie zwracałem. Nie kupiłbym nic poza testem tego labu. Jak pisałem działać działał ale ze stężeniem w porównaniu do innych labów to tam średnio, dlatego mimo tego że tani to mało kto u mnie lokalnie celuje w ten lab.

Zmieniony przez - MetodaMen w dniu 2016-12-15 23:21:43

Dzieki. Tak myslalem ze to smietnik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 24620 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 104883
logic123
Panowie jak nexium? Ostatnio cos sie obilo oi uszy ze sie zje... antypimp? Chodzi mi o tescie, prop, mają teraz nową szate podobno...

Nexium pewny Lab, nie slyszalem zeby ktos narzekal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3440
Dobra a meta nexium? Kumpel chce wlasnie z tego labu siedzi tam metka czy jakis methyl?

Życie, każdy ma receptę na poprawę,
Wystarczy tylko chcieć przy tym p******ić obawę,
Do odważnych świat należy, kto w to nie wierzy
Nie masz szans swych umiejętności zwiększyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 244 Napisanych postów 2884 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 114580
z mety nexiuma bylem zadowolony jak najbardziej. nie wydaje mi się aby tam byl jakis syf pokroju methylu.. na badziewnych niby metkach zawsze mnie wysypywalo i ogolnie stan skory sie pogarszal. tu tego nie uswiadczylem, stabilne przyrosty przez te pare tyg brania. wg mnie warta zainteresowania.

Farmaceuta, dietetyk, hobbystycznie uprawiający sport i do spotkania w ukochanym dziale

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Kończę metę nexium też z kodem i jw.
Z nexium latają walki na to chyba tylko trzeba uważać przy zakupie.

Zmieniony przez - MetodaMen w dniu 2016-12-15 23:59:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta