SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6347171

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12010 Napisanych postów 229823 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1048840
tutifruti124
Panowie leciałem leciałem winko malay 2opak, teraz 2opak nexa mam i lece bez przerwy...co nastepne? mysłalem nad prl albo cyberem? co obecni klepie?

cyber od lat na rynku i cały czas ma bardzo dobre opinie
prl nie dawno wyszedł ale też zbiera raczej same pozytywy
sam wbijałem npp i mixa oraz clen , wszystko działało elegancko
tylko nie rozumie takiego skakania po firmach , ja cos działał to się tego trzymaj

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 725 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 9913
no w sumie racja, w takim razie zobacze tego nexa ktorego amm na stanie i wtedy zostane przyt tym co leoiej dziala ;)
1
napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 725 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 9913
jak narazie winko tab malay polecam jak ktos ma dobre dojscie
1
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12010 Napisanych postów 229823 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1048840
nie zmienia się zwycięskiego konia

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 945 Napisanych postów 2322 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 43316
lodzianin1
tutifruti124
Panowie leciałem leciałem winko malay 2opak, teraz 2opak nexa mam i lece bez przerwy...co nastepne? mysłalem nad prl albo cyberem? co obecni klepie?

cyber od lat na rynku i cały czas ma bardzo dobre opinie
prl nie dawno wyszedł ale też zbiera raczej same pozytywy
sam wbijałem npp i mixa oraz clen , wszystko działało elegancko
tylko nie rozumie takiego skakania po firmach , ja cos działał to się tego trzymaj

Moze po schrupaniu innej firmy stwierdzi ze jednak ta poprzednia nie byla taka super
Ciekawosc i nauka poprzez dedukcje
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
można i tak do tego podchodzić

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 328 Napisanych postów 1837 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 53131
tutifruti124

Winko z cybera kozackie. Sam jadłem.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 27
Lubię Małolatki
Oxa z titana warta uwagi?
primobolan z bioniche daje rade?
i w jaki tren a celować?

Tren a jak wyzej - Bioniche/TItan bedzie ok :)
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 27
Viciouslov
Jak genesis w ampulkach?

W moich okolicach nie bardzo zadowoloeni.
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
allwhatyouneed
Lubię Małolatki
Oxa z titana warta uwagi?
primobolan z bioniche daje rade?
i w jaki tren a celować?

Tren a jak wyzej - Bioniche/TItan bedzie ok :)

Titan to akurat teraz lipa , jak testy leżą to w oxe bym na milion procent nie zainwestował
1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta