SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7672963

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1440 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42112
marianzulek
majster
Panowie
Provi scheringa dobre?

Jaki kraj?
U mnie te w blistrach egipsko pakistanskie i inne wynalazki nie dzialaja nic.

mamy apteke nasza Provi, a cena lekko wyzsza.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 2902 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 121777

Farmaceuta, dietetyk, hobbystycznie uprawiający sport i do spotkania w ukochanym dziale

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7201 Napisanych postów 60282 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 499138
KLAJTA
krzykacz
muszak14
Siema antek biosira czy cyber?

Nie brałem nic z cybera, z biosiry owszem - z orali oxa/tura/halo i trochę inj. Nie zaliczyłem żadnej wpadki z tym labem.

Krzyk te halo to dawno leciałeś?
Bo się przymierzam na przyszły rok.
Ewentualnie z czego byś jeszcze polecił?

Trochę już minęło od halo Biosiry, ale nadal słyszę że dobrze kręci.

Z innych pewnych labów możesz szukać: Primus Ray, BM, BD new, Bioniche np... Teraz niedawno kolega turas kończył halo Lyka - wziął dlatego że oxa/winko tbl i Finabol-75 Premium & Finabol-100 Premium pokręcił go ładnie więc i na halo się zdecydował i był to dobry wybór wg jego oceny.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10675 Napisanych postów 44861 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
bierz cybera pewniejszy lab

Zmieniony przez - masówka123 w dniu 2016-11-12 11:41:01
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1355 Napisanych postów 2606 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 55764
Takze jadlem halo Biosiry pare ladnych lat wstecz i wszystko wskazywalo ze siedzi tam halo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3834 Napisanych postów 26546 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 424029
masówka123
bierz cybera pewniejszy lab

Nie no gratulacje,widać że wiesz co piszesz z tym halo,Twoja opinia wiele pomogła. Tylko jedna mała korekta cyber nie ma halo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10675 Napisanych postów 44861 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
nie doczytałem ze chodzi o halo sorii , no biosira ma dobre opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 770
Jak obecnie stoi tren ace altima, prop nexium, master prop nexium, wino tab nexium ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 2902 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 121777
dawid13110
Jak obecnie stoi tren ace altima, prop nexium, master prop nexium, wino tab nexium ?

tr Ace altimy dopiero bede podbijal, nexium wczesniejszy jak i obecny design prop dziala wino i meta tab nexa bardzo ok

BM ma tylko hexe tren? czy cos mi sie myli..?

Farmaceuta, dietetyk, hobbystycznie uprawiający sport i do spotkania w ukochanym dziale

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1476 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 25669
Toucan Pharmacy testował ktoś?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta