SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7700656

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1794 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27657
w uk efedrna hcl lata 100x50mg w bdb cenie ja wymienilem z gosciem za pake xanaxu z polski. Myslalem ze walek i zjadlem przed treningi3m a dawno efi nie jadlem to nie spalem potem nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 29 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1932
słyszał ktoś o tym labie: Smart life sciences?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14747 Napisanych postów 235729 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1139556
Nie
Celuj w sprawdzone laby

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3148
Którego bolda wybrać ? mam dostęp tylko do tych poniżej

alpha
shree
malay
titan
veromodoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 586
Opinie na temat labu Central Pharma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 299 Napisanych postów 2414 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 66715
Qzwa nowe piwnice oddali do użytku czy co bo ostatnio tyle tych nowych labow się tu słyszy ze szok Panowie wspieramy stare sprawdzone laby i tyle takie moje zdanie

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 539 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15921
nuras
Qzwa nowe piwnice oddali do użytku czy co bo ostatnio tyle tych nowych labow się tu słyszy ze szok Panowie wspieramy stare sprawdzone laby i tyle takie moje zdanie

A jakie to są te stare sprawdzone laby, bo tu każdemu działa coś a drugi pisze że lipa- więc działa wszystko i nicnie działa Chyba tylko to co samemu się wbije i wtedy mamy pewność czy lipa czy nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 173203
W jakiego mixa celować? Altima pewna, czy lepiej Nexium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14747 Napisanych postów 235729 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1139556
Tomaszzzz
W jakiego mixa celować? Altima pewna, czy lepiej Nexium?

nexium z opinii tutaj działa dobrze
kup flakon po 3-4 lotkach zrób badanie testa ( koszt 25 zł ) i jak będzie ok zrobisz sobie zapas

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 299 Napisanych postów 2414 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 66715
Tez jestem ciekaw tej altimy słyszałem już sporo pozytywnych opinii o tym labie

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta