SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać vol.11

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6361472

napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 446 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2906
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 616 Napisanych postów 9973 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 97279
dugii2
Arkus P
No to widocznie trafiłem pierwsza z pierwszych partii, bo mi dwie albo niecałe dwie kreski brakuje
+
++umnie prop i susta idealnie 2 ml

Koorwa no to dlaczego mi brakuje? :( Lewis zrób coś, help! Może ja tak specjalnie pisze żeby oczernic lab? Ale nie czekaj zapłaciłem za to, a ze place i wymagam to musze i ponarzekać jak nie spełnia moich oczekiwan,
ok dalej, to może zrobić zdjęcie jak mam napełniona pompkę i pustą amp?
W sumie odpada bo zostane zaraz posadzony o sfabrykowanie zdjęcia, i manipulacje,
wniosek jest prosty temat powinien zniknąć, bo ktora strona nie pójdziesz zawsze będzie ona ja komuś przecinala

od grudnia 07 oFF
od czerwca 2013 powrot do formy;]

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1119 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36569
lodzianin1
czy ktos cię tutaj straszy??
poprzegladam twoje wpisy i będzie waiadomo.
Jak na razie ostatnie wpisy twoje to 99% och i ach na temat nexium

Dokladnie tak jest i to nie tylko na tym forum... to az w oczy kole.

Ale wracajac do tematu, jest jakas alternatywa dla soma stronga na ta chwile, tak zeby cena nie zwalila z nog?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 616 Napisanych postów 9973 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 97279
levis
Arkus P odezwij sie na priv, chentie kuie w tej cenie. Bo kupuje 50% drozej

Ogarnij się bo ja nie pisałem o cenach czegokolwiek tutaj

od grudnia 07 oFF

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 3928 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 105096
Arkus P
dugii2
Arkus P
No to widocznie trafiłem pierwsza z pierwszych partii, bo mi dwie albo niecałe dwie kreski brakuje
+
++umnie prop i susta idealnie 2 ml

Koorwa no to dlaczego mi brakuje? :( Lewis zrób coś, help! Może ja tak specjalnie pisze żeby oczernic lab? Ale nie czekaj zapłaciłem za to, a ze place i wymagam to musze i ponarzekać jak nie spełnia moich oczekiwan,
ok dalej, to może zrobić zdjęcie jak mam napełniona pompkę i pustą amp?
W sumie odpada bo zostane zaraz posadzony o sfabrykowanie zdjęcia, i manipulacje,
wniosek jest prosty temat powinien zniknąć, bo ktora strona nie pójdziesz zawsze będzie ona ja komuś przecinala

arkus nagrac ci filmik jak wycigam 2 ml ?
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12062 Napisanych postów 229933 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1049441
zgodnie z regulaminem poleciałeś z banem za próbę kupna saa
poza tym masz drugie konto na sfd tez założone jak zapomniałes nicku to ci go przypomnę

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-12-04 14:02:26

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Ekspert
Tez myślałem żeby nagrać filmik jak wyciągam mniej ale to też mógł by ktoś podważyć wiec nie widzę sensu w takich akcjach, oczywiście luz pełna kulturka ;)

od grudnia 07 oFF

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 320 Napisanych postów 17904 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 150602
no nie mowcie ze klocicie sie o jakies smieszne braki soku w ug
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12062 Napisanych postów 229933 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1049441
Lasix
no nie mowcie ze klocicie sie o jakies smieszne braki soku w ug

mi zawsze brakuje w 10
ale ja zawsze przeciągam , jak miejsce w pompce zostaje

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 320 Napisanych postów 17904 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 150602
ale wiesz ze ja mam to samo jeszcze nigdy nie wyszlo mi 10 strzalow z 10ml vialu

oczywiscie odmierzajac po 1ml bo zaraz ktos napisze ze zaciagam po 5

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-12-04 14:04:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta