SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133684

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
dybuk6.6.6.
ory balkan powinien miec kody czy niekoniecznie?


Ori balkan ma kody, po wbiciu wyskakuje data i nr serii, wszystko musi się zgadzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2146
jak susta, tura z atom labs ? Kartoniki, przyzwoite holo, źle nie wygląda. Jak z działaniem brał ktoś ;) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41352
Egze
jak susta, tura z atom labs ? Kartoniki, przyzwoite holo, źle nie wygląda. Jak z działaniem brał ktoś ;) ?


z tego co mozna poczytac to kolejne badziewie rozlewane przez globala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Egze
jak susta, tura z atom labs ? Kartoniki, przyzwoite holo, źle nie wygląda. Jak z działaniem brał ktoś ;) ?


mix tren czeka na przetestowanie wcześniej opinie kiepskie , niby nowy wypust poprawiony (niby)
weź flakon mixa wbij kilka iniekcji weź 30 zł w kieszeń i idź do labu dzwoniąc uprzednio czy robią dokładne wyniki i zbadaj
będzie ok dokupisz będzie lipa kupisz co innego to najpewniejsza i najtansza metoda a nie sugerowanie się tym tematem ( nic nie wartymi opiniami w większości )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ja na atom sie juz przejechalem i nie daje im nastepnej szansy syf sprzedawali ze hej
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
jak już pisałem nie biłem nie mam zdania u mnie tez nikt tego nie bił.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
lodzianin1
Egze
jak susta, tura z atom labs ? Kartoniki, przyzwoite holo, źle nie wygląda. Jak z działaniem brał ktoś ;) ?


mix tren czeka na przetestowanie wcześniej opinie kiepskie , niby nowy wypust poprawiony (niby)
weź flakon mixa wbij kilka iniekcji weź 30 zł w kieszeń i idź do labu dzwoniąc uprzednio czy robią dokładne wyniki i zbadaj
będzie ok dokupisz będzie lipa kupisz co innego to najpewniejsza i najtansza metoda a nie sugerowanie się tym tematem ( nic nie wartymi opiniami w większości )

Przecież lepiej dołożyć 30zl z badań i kupic dodatkowego propka i zapytać tutaj specjalistów czy dobrze zrobili


Co do atoma nowego, za 3 tyg flakon mixa odpalam i zbadam


Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2015-11-06 17:48:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pany jak na chwile obecna tren e, tura z androchem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2146
grekar9
lodzianin1
Egze
jak susta, tura z atom labs ? Kartoniki, przyzwoite holo, źle nie wygląda. Jak z działaniem brał ktoś ;) ?


mix tren czeka na przetestowanie wcześniej opinie kiepskie , niby nowy wypust poprawiony (niby)
weź flakon mixa wbij kilka iniekcji weź 30 zł w kieszeń i idź do labu dzwoniąc uprzednio czy robią dokładne wyniki i zbadaj
będzie ok dokupisz będzie lipa kupisz co innego to najpewniejsza i najtansza metoda a nie sugerowanie się tym tematem ( nic nie wartymi opiniami w większości )

Przecież lepiej dołożyć 30zl z badań i kupic dodatkowego propka i zapytać tutaj specjalistów czy dobrze zrobili


Co do atoma nowego, za 3 tyg flakon mixa odpalam i zbadam


Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2015-11-06 17:48:31


Właśnie mam nowy wypust i czeka, dill chwali jaka to kosa itd itd ;) zapodalem łepkom z mordowni propy na test, jak się sprawdzą to może przybije tego mixa, na sprawdzanie na sobie czy dziala nie mam czasu bo już cykl leci na innej firmie i jest si ;)
Także dam znać za niedługo jak te propy, chociaż mysle ze testy powinny dzialac jak w wiekszosci firm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
kiedys nawet propy byly slabe:( p******e takie firmy, ja obecnie polecam enan nexium metka nexium i deca new genezis1ml wszystko fajnie dziala

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej