SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133643

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
niedzwiedzio
Bold shree niby ok nabicie bylo apetytu jakuegos mega nie uswiadczylem.krew robiona po cyklu bez zadnych problemow tak ze nw teraz bede mial ori veta id xhodowcy koni tak ze bedzie porownanie


boldemax ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 875
Dostałem wino Royal pharma(oral) - coś ktoś o tym wie?
Ktoś pytał o Goldline - prop i susta eleganckie przebadane.



Zmieniony przez - PRTQ-MLN w dniu 2015-10-29 23:44:00

Zmieniony przez - PRTQ-MLN w dniu 2015-10-29 23:46:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
niedzwiedzio
Bold shree niby ok nabicie bylo apetytu jakuegos mega nie uswiadczylem.krew robiona po cyklu bez zadnych problemow tak ze nw teraz bede mial ori veta id xhodowcy koni tak ze bedzie porownanie


To interesujace. W PL nie ma dostepu do takich srodkow. Nawet dla weterynarzy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1065
megace90
Jaka deka i enan godne polecenia?
Do wyboru AP, bioniche i androchem

bioniche jest zaj**isty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 876
marianzulek
niedzwiedzio
Bold shree niby ok nabicie bylo apetytu jakuegos mega nie uswiadczylem.krew robiona po cyklu bez zadnych problemow tak ze nw teraz bede mial ori veta id xhodowcy koni tak ze bedzie porownanie


To interesujace. W PL nie ma dostepu do takich srodkow. Nawet dla weterynarzy...


Znajomy zma weterynarza i ten jeżdżąc ma Słowację mówi ,że tam bez problemu można dostać jak jesteś weterynarzem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17137
Ktoś napiszę coś o sustanonie z Nordic Pharmacy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 876
Siema jaki pewny Bold na rynku co by nie tracić czasu na wbijanie 2x testo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
marianzulek
niedzwiedzio
Bold shree niby ok nabicie bylo apetytu jakuegos mega nie uswiadczylem.krew robiona po cyklu bez zadnych problemow tak ze nw teraz bede mial ori veta id xhodowcy koni tak ze bedzie porownanie


To interesujace. W PL nie ma dostepu do takich srodkow. Nawet dla weterynarzy...


Czasami szybciej user tego forum załatwi Boldemax niz lekarz :) A dostęp jest, pytanie ile chcesz za to zapłacić.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Miałem 2butle tego boldemaxu ,AP zostało mi jeszcze 3/4 ,butli drogo wychodzi do tego wbijałem shree, pielęgniarka krew na badaniach pomimo brania acardu , nie potrafiła mi pobrać, potem dodałem ginkofar i odpuściłem krew. Dlatego wydaje mi się żeby tylko 250mg boldemaxu plus 400-600mg shree wcześniej androchem aż tak mocno zagęsciła krew żeby tak zadział tylko boldemax. Co dziwne pierwszy raz nie zauważyłem wzmożonego apetytu na EQ , za to ubicie lepsza pompa zdecydowanie tak.
Wiadomo że są osoby co negują działanie EQ maja do tego prawo być może to jest też kwestia nie tylko produktu ale reakcji na dany środek.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
MaxFitness
marianzulek
niedzwiedzio
Bold shree niby ok nabicie bylo apetytu jakuegos mega nie uswiadczylem.krew robiona po cyklu bez zadnych problemow tak ze nw teraz bede mial ori veta id xhodowcy koni tak ze bedzie porownanie


To interesujace. W PL nie ma dostepu do takich srodkow. Nawet dla weterynarzy...


Znajomy zma weterynarza i ten jeżdżąc ma Słowację mówi ,że tam bez problemu można dostać jak jesteś weterynarzem :)


Gadanie.. U nas mówią, że tam jest a tam mówią odwrotnie.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej