SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133341

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
luk135

Zakres referencyjny w Twoim labie to 2,3 do 10,3 ng/ml, Twój wynik to >13,50 co oznacza że sprzęt oznaczył max stężenie jakie mógł oznaczyć i na tym zakończył badanie. Nie oznaczył dokładnego bo nie ma technicznie takich możliwości dlatego widzisz tam znak > co oznacza większe niż 13,50ng/ml STOP / druk (czyli wynik większy od możliwie najwyższej wartości jakie maszyna mogła oznaczyć)

Przy normach ng/dl od tam stu kilku do 800 czasami nawet ponad 900ng/dl aparat bada do 1500ng/dl i drukuje wynik >1500 STOP.

Aby oznaczyć dokładne stężenie, musisz zaznaczyć, że interesuje Cię dokładny wynik wtedy w labie mówią czy oznaczają (czy mają techniczne możliwości) czy tylko zamykają skalę i na tym koniec. Wtedy musisz poszukać takiego labu.

Więc zioekt dobrze Tobie napisał.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Kamil0922
Enan Titan czy Bioniche ?
Meta Titan/shree/biosira ?
Jak opinie ?


enan bionische
meta biosira/titan/shree patrzac cena/jakosc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 698 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62701
krzykacz
luk135

Zakres referencyjny w Twoim labie to 2,3 do 10,3 ng/ml, Twój wynik to >13,50 co oznacza że sprzęt oznaczył max stężenie jakie mógł oznaczyć i na tym zakończył badanie. Nie oznaczył dokładnego bo nie ma technicznie takich możliwości dlatego widzisz tam znak > co oznacza większe niż 13,50ng/ml STOP / druk (czyli wynik większy od możliwie najwyższej wartości jakie maszyna mogła oznaczyć)

Przy normach ng/dl od tam stu kilku do 800 czasami nawet ponad 900ng/dl aparat bada do 1500ng/dl i drukuje wynik >1500 STOP.

Aby oznaczyć dokładne stężenie, musisz zaznaczyć, że interesuje Cię dokładny wynik wtedy w labie mówią czy oznaczają (czy mają techniczne możliwości) czy tylko zamykają skalę i na tym koniec. Wtedy musisz poszukać takiego labu.

Więc zioekt dobrze Tobie napisał.


tak wiem, juz ocb nie rozcięczyli jak to zwykle robili, przy innych moich badaniach na testa. moze jutro to zalatwie, bo surowice jeszcze maja.

a co sadzisz o DD ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
Więc zioekt dobrze Tobie napisał.

Tak tak słuchaj Pana Moderatorza

A z dd nie zadawaj pytań tylko bij,euro dobry lab, załatw coś na tą prolaktyne,bo w górę idzie cały czas.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-10-23 17:35:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 688
Mial ktos nowego genesisa w jedynkach, ale bez kodow na opakowaniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
hghormone
Mial ktos nowego genesisa w jedynkach, ale bez kodow na opakowaniu ?


Cos tam działa ale nie zawracałbym sobie głowy.


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2015-10-23 17:45:39
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
luk135
krzykacz
luk135

Zakres referencyjny w Twoim labie to 2,3 do 10,3 ng/ml, Twój wynik to >13,50 co oznacza że sprzęt oznaczył max stężenie jakie mógł oznaczyć i na tym zakończył badanie. Nie oznaczył dokładnego bo nie ma technicznie takich możliwości dlatego widzisz tam znak > co oznacza większe niż 13,50ng/ml STOP / druk (czyli wynik większy od możliwie najwyższej wartości jakie maszyna mogła oznaczyć)

Przy normach ng/dl od tam stu kilku do 800 czasami nawet ponad 900ng/dl aparat bada do 1500ng/dl i drukuje wynik >1500 STOP.

Aby oznaczyć dokładne stężenie, musisz zaznaczyć, że interesuje Cię dokładny wynik wtedy w labie mówią czy oznaczają (czy mają techniczne możliwości) czy tylko zamykają skalę i na tym koniec. Wtedy musisz poszukać takiego labu.

Więc zioekt dobrze Tobie napisał.


tak wiem, juz ocb nie rozcięczyli jak to zwykle robili, przy innych moich badaniach na testa. moze jutro to zalatwie, bo surowice jeszcze maja.

a co sadzisz o DD ?


9inj e3d to stosunkowo krótki okres, ale mimo to prolaktyna 10oczek w górę. Zapewne będzie szło systematycznie w górę. Widać, że nie należysz do wrażliwców u których podbija w 1-2tyg i trzeba atakować chemią żeby zbić i trzymać w ryzach.

Poza tym z prolaktyną jest podobnie jak z innymi tzw typowymi 'objawami' brania przyjmowania poszczególnych pozycji - u niektórych podbija ostro u innych nie jest to tak wysoko. Przy winstrolu u niektórych nie ryje lipidów, przy clenie nie ma negatywnych skutków ze strony ukł. sercowo-naczyniowego czy wzmożonej potliwości a mimo to badanie poziomu BF pokazuje, że fat schodzi.

U mnie na antku przy grubo +300 na wątrobie babka coś o przeszczepie mówiła jak odbierałem wyniki a ja dobrze się czułem. A są w dziale tematy gdzie na metce przy 120-140 ludzie nie dają już rady i leczą się tygodniami.

Obserwuj zmiany w sylwetce, na treningu, na wadze, na sile.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
+300 hehe . przy takim wyniku w szpitalu sie ze mnie smiali ... zapraszali mnie na toksykologie gdzie wyniki mieli po 1000 w gore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Z Ciebie każdy się śmieje, nic nowego

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Kamil0922
Enan Titan czy Bioniche ?
Meta Titan/shree/biosira ?
Jak opinie ?


Caly sprzet wez z Shree.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej