SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133244

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 785
tren acetat bioniche/androchem ktore bedzie lepsze bo chcem zakupic teraz i nie jestem pewny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
margor8902
tren acetat bioniche/androchem ktore bedzie lepsze bo chcem zakupic teraz i nie jestem pewny

biłem i andro i bioniche - z tym że podkreślam bioniche pare lat wstecz i z bioniche nie byłem zadowolony - ale to był chyba ten okres co właśnie tren bioniche był jakiś słabszy albo cuś i go potem poprawili, ale od tamtej pory go nie biłem, to nie powiem czy tak czy nie, a nikt ze znajomych go nie bił ostatnio, andro trochu gorsze od cybera (tak tylko porównuję), ale też si...


ale dwie stronki wstecz Panowie wypowiadali się o bioniche że git, więc cofnij, oni są na czasie bo ja jak mówię nie biłem już dawno tego trenu


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-10-20 17:26:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
Tren Ace z Alchemii ??
warto? czy lepiej poczekać aż będzie dostęp do czegoś lepszego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
cos tam zadziala ale ekstraklasa to to nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Tren e dose genamed bioniche czy andro?

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Z tych co wymieniłeś biłem tylko tren enan andro i działał bardzo dobrze. Dose tren e też podobno działał jeszcze do nie dawna , ale sam nie testowałem.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125946
Stolczuk
Tren e dose genamed bioniche czy andro?


Tren e z dose nie biłem, ale widziałem w realu efekty i naprawdę widać było, że działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Stolczuk
Tren e dose genamed bioniche czy andro?



genamed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Stolczuk
Tren e dose genamed bioniche czy andro?


Cofnij kilka stron, było o tym mowa dzisiaj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium