SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133386

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2116
deca i wino inj z genamed bedzie dzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Jaka metka jesli chodzi o cenę jakość najtańsze royal, genamed, dose. Srednia cena balkan, nexium, najdroższe mam shree, Alpha. Kupiłem 200 tab foxa w czerwonych foliach, białe tabletki. Zjadłem 100, pierwszy tydzień 30mg, od drugiego 50mg. Zero jakichkolwiek odczuć, waga nawet nie drgnela o 0,5kg mimo nadwyżki kaloryczej, sila nie wzrosła, regeneracja jak i przed braniem. Brak wzrostu ciśnienia. Dill tak zachwycal, z początku nie chciałem tego brać, ale kupiłem i wtopa. Sprzedam resztę czyli 100, bo raczej w drugiej bd to samo. Przy rozgrYzaniu w ustach posmak maki. Dodam, ze 2 lata temu wziąłem balkana 30mg i kosa. , sila, regeneracja wszystko na plus. Zdjęcie tej mety dodałem 3 tyg temu w dziale doping dla zainteresowanych. Co polecacie? Bo przeleciec sie na metce to jakis zart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
genamed tania i dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
yoyo20
Jaka metka jesli chodzi o cenę jakość najtańsze royal, genamed, dose. Srednia cena balkan, nexium, najdroższe mam shree, Alpha. Kupiłem 200 tab foxa w czerwonych foliach, białe tabletki. Zjadłem 100, pierwszy tydzień 30mg, od drugiego 50mg. Zero jakichkolwiek odczuć, waga nawet nie drgnela o 0,5kg mimo nadwyżki kaloryczej, sila nie wzrosła, regeneracja jak i przed braniem. Brak wzrostu ciśnienia. Dill tak zachwycal, z początku nie chciałem tego brać, ale kupiłem i wtopa. Sprzedam resztę czyli 100, bo raczej w drugiej bd to samo. Przy rozgrYzaniu w ustach posmak maki. Dodam, ze 2 lata temu wziąłem balkana 30mg i kosa. , sila, regeneracja wszystko na plus. Zdjęcie tej mety dodałem 3 tyg temu w dziale doping dla zainteresowanych. Co polecacie? Bo przeleciec sie na metce to jakis zart


Bałkan, Shree i Alpha. Resztą nie zawracaj sobie nawet głowy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
miedzy shree, balkanem i apha a genamedem nie zauwazysz roznicy oprocz ceny.Tu nigdy nie narzekali na to ze ta firma nie dziala.

Nie ma sensu komus kasy nabijac za tak podstawowy produkt.



Zmieniony przez - e-lite w dniu 2015-10-18 20:35:11

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2015-10-18 20:35:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
No wlasnie czytalem o tym foxie, ze dobry i w ogole, ale to byly opinie glownie o blistrach inny wyglad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
dlatego zawsze warto sie dokladnie dowiedziec co sie zamawia.Mysle ze fox blistr lipny byc nie powinien, choc tak jak pisalem, genameda masz taniego pewniaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
ten fox oficjalnie kiedy zakonczyl produkcje, bo to co pewnie mial to jaka resztka, ktorej pewnie nikt nie tykal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
yoyo20
ten fox oficjalnie kiedy zakonczyl produkcje, bo to co pewnie mial to jaka resztka, ktorej pewnie nikt nie tykal


poszukaj sobie metki z firmy AndroChem - tbl maja 15mg - cena podobna to twoich wymienionych a moze nawet i tansza
wszystko zalezy od żródła ..
wtedy zobacysz co to znaczy mieć morde jak balon przy 3 tbl metki dziennie

tamtymi metkami sobie glowy nie zawracaj

(dzie dwóch sie bije tam 3 ... radzi )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
dzieki wszystkim, wezme tego andro pod uwage, zobacze czy drogo wychodzi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej