SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133373

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
zaworek
flex1976
genesis fakt ma mniej w amp ale działanie i tak bardzo dobre
co z tego że jest 1ml pełny jak stężenie 50%


w euromedzie tak samo 0,7ml a jakosciowo przecietniak


wyglada na to ze chlopaki od euromedu sie postarali i zmienili opakowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
krzykacz
Stolczuk
Jaka deke brać ? Do wyboru genesis i androchem w tej samej cenie lub bioniche genamed za trochę taniej.


Genesis z kodami sobie odpuść na pewno chyba, że chcesz wydawać na 2x więcej towaru żeby wbić założone ilości bo tam po 0,7ml wlane w amp.

Chyba, że masz tą drugą wersję bez kodów to możesz ją brać bo z pewnością jest pewniejsza niż ta nic nie warta odświeżona wersja skompromitowanego genesisa - tutaj możesz poczytać o co w tym zamieszaniu chodzi i czego lepiej nie tykać:

https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s422.html


Także Androchem lub Bioniche.


Co bys wziął na moim miejscu? Bioniche mam w cenie tanszej o czteropak piwa niz androchem wiec chyba andro co ?

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 344
Witam

GO HARD OR GO HOME!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Bioniche ostatnio wypada bdb chociaż nie biłem ale ludzie sobie chwalą a co do deki Androchem to moim zdaniem szału nie ma bo biłem 400 mg / week po 6 tygodniach poszedłem na badania i miałem prl w widełkach bardziej przy górnej granicy ale w widełkach a caba nie zarzucałem.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 344
Witam
Panowie mam pytanie odnośnie primabolonu.
Mam do wyboru trzy firmy: titan, malaya tiger i alpha pharma.
Którą firmę wybrać? Chce żeby to była prawdziwa dobra prima.

GO HARD OR GO HOME!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
jak CJC 1295 z biopeptide? slyszalem ze cjc czesto podrabiany i zastanawiam sie czy nie dali zamiast tego ghrp. Bral ktos i ma pewnosc ze to cjc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202508
pepy z bio naprawde swietne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202508
Bienio90
Witam
Panowie mam pytanie odnośnie primabolonu.
Mam do wyboru trzy firmy: titan, malaya tiger i alpha pharma.
Którą firmę wybrać? Chce żeby to była prawdziwa dobra prima.


z tego bralbym tylko AP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
To samo mu napisałem na pw :D
1

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Stolczuk
krzykacz
Stolczuk
Jaka deke brać ? Do wyboru genesis i androchem w tej samej cenie lub bioniche genamed za trochę taniej.


Genesis z kodami sobie odpuść na pewno chyba, że chcesz wydawać na 2x więcej towaru żeby wbić założone ilości bo tam po 0,7ml wlane w amp.

Chyba, że masz tą drugą wersję bez kodów to możesz ją brać bo z pewnością jest pewniejsza niż ta nic nie warta odświeżona wersja skompromitowanego genesisa - tutaj możesz poczytać o co w tym zamieszaniu chodzi i czego lepiej nie tykać:

https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s422.html


Także Androchem lub Bioniche.


Co bys wziął na moim miejscu? Bioniche mam w cenie tanszej o czteropak piwa niz androchem wiec chyba andro co ?


Bioniche.

Zważywszy, że nawet znowu na necie notowania znów wystrzeliły ostro w górę (bo w realu to norma, że lab ma bdb opinie). Warto trzymać się tego laba bo niedługo zaskoczy czymś jeszcze
1

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium