SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133565

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19454
Panowie szybkie pytanienie jak ten test MIX z IP 450mg/ml wiadowmo ze niema steżenia. Jakies opinie czy cos. Jak iniekcje bilesne bo apteczna Omka dupe mi urywa od pół roku ale bije bo bije... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3624
jak winstrol z dose ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Kamrys
Panowie szybkie pytanienie jak ten test MIX z IP 450mg/ml wiadowmo ze niema steżenia. Jakies opinie czy cos. Jak iniekcje bilesne bo apteczna Omka dupe mi urywa od pół roku ale bije bo bije... :)


IP w realu ma dobre opinie. Negatywne opinie na necie to opinie mało wiarygodne bo większość nie miała z towarem do czynienia nawet a swoje opinie opiera na opiniach z połowy lat 2000, więc mało to profesjonalne to raz, a dwa mocno nieaktualne.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3547
GEP - General European Pharmaceuticals miał ktoś z was styczność?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2336
Aras84
koksu89
Witam. Co powiecie o firmie NEXIUM dokladniej o dece, enanie i metce? lab nowy moze juz ktos testowal? mam z tego clena i sieka jest, kolega zas propa i mastera i tez chwali, ale interesuje mnie zdanie na temat deki i tescia enana metki


Cypio i deka osobiscie bite, towar pierwsza klasa.


A powiedz mi ta deka z nexiuma to stezenie ma 200 czy 250?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 698 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62701
deca z bionishe czy euromed ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85331
master enan z andro czy dose ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
koksu89
Aras84
koksu89
Witam. Co powiecie o firmie NEXIUM dokladniej o dece, enanie i metce? lab nowy moze juz ktos testowal? mam z tego clena i sieka jest, kolega zas propa i mastera i tez chwali, ale interesuje mnie zdanie na temat deki i tescia enana metki


Cypio i deka osobiscie bite, towar pierwsza klasa.


A powiedz mi ta deka z nexiuma to stezenie ma 200 czy 250?


Ja mam 200mg.


ptakasraka
master enan z andro czy dose ?


Bralbym Dose


Kamrys
Panowie szybkie pytanienie jak ten test MIX z IP 450mg/ml wiadowmo ze niema steżenia. Jakies opinie czy cos. Jak iniekcje bilesne bo apteczna Omka dupe mi urywa od pół roku ale bije bo bije... :)


Nic lepszego od apteki nie uswiadczysz, a na pewno nie bedzie to niszowe IP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2336
A srodki z GENAMEDU? Test enan deka i meta co powiecie?


Zmieniony przez - koksu89 w dniu 2015-10-06 17:17:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej