SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133488

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6647
Jaka tura pewna na ten moment? Z góry dzięki za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 184
Bil ktos ostatnio Omke? Chodzi mi o nowy wypust z PharmaSwiss?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15892
bije nowego propa genesisa fajnie się sprawuje :)

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
ziki2000
Stolczuk
U mnie 3 znajomych leciało suste + dd titana i teraz kilka osób leci tak samo i tylko 1 mówił ze pobolewa go troche, u mnie titan bdb opinie ma.


Ja daje 1 gram deki titana i zero działania oprócz gula i zaczerwienienia po strzale...sam nie wiem po co dalej wbijam to ale chyba licze ze zadziała


Ja robiłem to samo z titanowym masterem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
WyrwiCh**
nigdy nie przestawałem wierzyć w tego laba
mówimy o białych flaszkach ?

nowego genesisa ktos badał ?


Zmieniony przez - WyrwiCh** w dniu 2015-10-03 21:24:21


Tak jest, bionische jasne flakony. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Andrin
Bil ktos ostatnio Omke? Chodzi mi o nowy wypust z PharmaSwiss?


to nie jest ostatni wypust tylko od dłuższego czasu oni produkują omnadren ja biłem skoro to apteka to o co pytanie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 688
Juz sam nie wiem co myslec o Titanie. Jedni twierdza, ze klepie i maja bdb opinie, a drudzy, ze kompletnie nie kopie. Cos tu jest nie tak. A moze ktos poda ktora seria go kopala, albo ktora seria nie kopala to dojdziemy do ladu.


Zmieniony przez - hghormone w dniu 2015-10-04 07:25:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
mikołaj93
Jaka tura pewna na ten moment? Z góry dzięki za odpowiedz.

vermodje i genamed
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
hghormone
Juz sam nie wiem co myslec o Titanie. Jedni twierdza, ze klepie i maja bdb opinie, a drudzy, ze kompletnie nie kopie. Cos tu jest nie tak. A moze ktos poda ktora seria go kopala, albo ktora seria nie kopala to dojdziemy do ladu.



Zmieniony przez - hghormone w dniu 2015-10-04 07:25:44


kup jedno opakowanie zrób kilka iniekcji i badania będziesz miał czarno na białym co jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
hghormone
Juz sam nie wiem co myslec o Titanie. Jedni twierdza, ze klepie i maja bdb opinie, a drudzy, ze kompletnie nie kopie. Cos tu jest nie tak. A moze ktos poda ktora seria go kopala, albo ktora seria nie kopala to dojdziemy do ladu.



Zmieniony przez - hghormone w dniu 2015-10-04 07:25:44


Prosty wniosek ze titan to loteria a więc jak chcesz możesz inwestować a może akurat trafisz dobry towar albo lipe...jeżeli znajomy chwalił tren ace a na propa narzekał to sam byłem zaskoczony ale jak widać może i tak być...

U mnie kody titana z deki nie wchodzily...ale one leżały już x miesięcy a więc to starsze partie a kody później są chyba nadawane takie same na kolejne partie a więc ktoś inny mógł taki sam kod wbić dlatego moje nie wchodzą bo raczej wyj**ek titana nie ma...tylko loteria tej firmy...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej