SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133403

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Niedawno brałem jako dowód mogę wkleić otwartą butlę, działa dobrze będziesz zadowolony z tym że testowane były butle bez pudełek.

Edit wpisz wiek w profilu jak chcesz pisać w dopingu, taki mamy regulamin działu.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-09-29 11:38:24

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170437
No ale przecież prop i metka dobra z każdego labu tego się na waluje
kolejna bzdura powielana co chwila na tym forum widać jak się ma do rzeczywistości i to tego super ekskluzywny lab titan to na pewno nie możliwe to jakaś sciema

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Titana cypio z badanych labów wyszło najgorzej, z badań które wkleił Łodzianin czy to jest ekskluzywny lab ,możliwe że dla niektórych tak , dla mnie, już same ich bulki i mnie stwarzały podejrzenia bo ile środków i stężenia może być w 1ml natomiast są tacy co lubią i chwalą ten lab, ja bym w tej chwili nie kupił, ale jak ktoś cały czas jedzie na tych środkach i ma dobre opinie to niech dalej kupuje.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
Androchem chyba wydal winko inj na oleju ktos testuje ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Lasix
ziki2000
OSTR_MEDYK
witam,

mam pytanie odnosnie firmy Titan i Euromed,

jak na chwile obecna, prop, cypio, deka i tren z titana oraz winko euromedu ?


Deka Titana nadal lipa...leci juz koniec 4 tygodnia...dawka 1gram ew i nic mnie czuje...libido do gory a więc moze test tam jst...cięzko stweirdzić ale wątpie że są tam nandrole...mam stare partie z okresu wakacji a więc te niby lepsze





Zmieniony przez - ziki2000 w dniu 2015-09-28 15:02:01


Nie martw sie Ziki ja lece na ich boldzie 4 tydz. i zaraz ide na badania to zerkne na krew bo powiem Ci ze chooy a nie bold a polecales go niedawno ... nie czuje tego zupelnie, stawy yebia mnie dalej mocno a zawsze bold bardzo mi pomagal

ps. Ziki wisisz mi kapuste od dzisiaj

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-09-28 23:00:48


Co ma bold do stawow? Boldenon jest pochodna metanabolu, nie jak wielu mylnie sadzi nandrolonu. Nasuwaja mi sie dwie opcje pomocy bolda na stawy-podniesione estro lub nandrolon ale w zadnym z tych przypadkow nie widze wplywu bolda. to jest pytanie z czystej ciekawosci a nie atak na Ciebie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1065
czy cyprio mexium ktoś bije?? dobry sprzęt??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1065
zastanawiam się nad większą ilościa stąd pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
W kwestii sprostowania , Bold to pochodna testosteronu nie metanbolu. EQ jest strukturalnie podobny 17-beta undecylenian natomiast metanabol jest c17-alfa-alkilowany , nie jest natomiast pochodną metki.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Odnośnie nexium cypio ktoś opisywał cofnij się kilka stron wstecz.



Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-09-29 13:39:14

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
Nexium chwalony a więc też zrobiłem mały zapas na obecny sezon...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej