SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133906

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie, orientuje się ktoś, czy na Białorusi w aptece da się wyrwać jakiś towar bez recepty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 915
Jak na dzień dzisiejszy spisuje się BRITISH DRAGON w amp/1ml?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3278
Jeśli chodzi o Titana to winko robiło robotę, stawy poczułem zdecydowanie po tym;) Jeśli chodzi o krótką deke to taka sobie, a co do Oxy to kupa jest zielona na pewno;), ale nie wiem co więcej napisać, zakupiłem właśnie oxe z nexiuma, pojem i napiszę jak odczucia w porównaniu z w/w labem, a może ktoś już szamał nexiuma oxe i coś więcej napisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
nwoj
Jeśli chodzi o Titana to winko robiło robotę, stawy poczułem zdecydowanie po tym;) Jeśli chodzi o krótką deke to taka sobie, a co do Oxy to kupa jest zielona na pewno;), ale nie wiem co więcej napisać, zakupiłem właśnie oxe z nexiuma, pojem i napiszę jak odczucia w porównaniu z w/w labem, a może ktoś już szamał nexiuma oxe i coś więcej napisze.


Ja tez kupiłem Nexiuma, na razie leży wezmę się za nią za jakiś czas - również jestem ciekaw opinii.
Jaką masz serię? U mnie Batch: M0301
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3278
comeback
nwoj
Jeśli chodzi o Titana to winko robiło robotę, stawy poczułem zdecydowanie po tym;) Jeśli chodzi o krótką deke to taka sobie, a co do Oxy to kupa jest zielona na pewno;), ale nie wiem co więcej napisać, zakupiłem właśnie oxe z nexiuma, pojem i napiszę jak odczucia w porównaniu z w/w labem, a może ktoś już szamał nexiuma oxe i coś więcej napisze.


Ja tez kupiłem Nexiuma, na razie leży wezmę się za nią za jakiś czas - również jestem ciekaw opinii.
Jaką masz serię? U mnie Batch: M0301


to samo dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 27 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1557
Npp genamed vs nexium, jest roznica w dzialaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 366 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14428
Jak tren enan z Malay Tiger bił ktoś jakie dawki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3624
galaxy prop ok ? winko inj malay czy bioniche ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
stasiustas1
galaxy prop ok ? winko inj malay czy bioniche ?


Bioniche działa bdb i nie boli nic.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej