SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12139460

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93282 Napisanych postów 362779 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664110
rkarpinski
Androchem, Cyber - obydwa godne polecenia.


cybera jak ktos w koncu nie podrobi to kozak firma widać ze zalezy im na klientach każda partia ten sam poziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Biłem tren E rok temu była kosa, jestem teraz 4 wk znów na tren E Cybera i już po woli wkręca się jak trzeba. Wśród trenów dla mnie nr 1. Uprzedzając, nie próbowałem Nexium.

I nie mam zamiaru próbować jeśli Cyber działa

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93282 Napisanych postów 362779 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664110
nexium a leci u mnie poszło 6 iniekcji przeszedlem z swizzersa 100 na 75 nexium i szału nie ma od dzisiaj daje 1.3 ml tak aby była min ta 100 w strzale

to nexium jeszcze jak by holo mialo to brat bliźniak cybera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
dobrze ze piszecie o nexium ze szalu nie robi bo własnie wleciałem sprawdzic jakie opinie bo trzeba niedlugo zapas yebanć , a jak Tren E z Genesis warto brać czy to samo ? Mam jeszcze genamed i dose no ale wiadomo cena =/= jakość skoro musialem bić genamed czy dose 2ml e3d zeby czuc cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5846
Jak wygląda Testoviron i Cidoteston na dzien dzisiejszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Cido ori świetna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
sHarkYy
Bolda i Tri Bolda mam odłożonego mam tyko nadzieję że będzie ok bo to są pierwsze serie, chociaż może nie ma to aż takiego znaczenia


Te pierwsze serie super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Cido kupowałem w Egipcie,Testoviron na Sri

Oba kozak

Krajowe nie wiem

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Ktos sie pytal o dece, treny....

O dece titana akurat kilka osob mi powiedzialo ze lepszej nie bilo, ale bylo to juz jakis czas temu.
Obecnie chyba zrobila sie loteria, wiec kwestia czy trafisz na stare rozlania czy nowe. Jak ufasz dilowi dopytaj sie co ma, mozliwe ze wie czy to rozlania z okresu gdy lab byl chwalony, jesli tak bierz smialo i bedziesz baaaardzo zadowolony. Tak samo min tren enan, parabolan, tritren, tribold, vino.... dyzo srodkow kosilo extra, duzo dzialalo bdb.
Ludzie super formy robili na tym na rozsądnych dawkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Stano orala kose miałem Titana

Btw z Biosiry teraz też jestem zadowolony,jestem na tak.

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium