SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133238

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
krzykacz
dżon
warto zainwestować w prime biosiry w tab..


Z egzotyków z Biosiry tren w tabsach dobrze działał, halo sam brałem i też. Prima tbl niestety nie wiem jak to obecnie wygląda.


A jakaś primke w tabsach na dzien dzisejszy polecasz ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Prima oral biosira kozak, kiedys zyciowa forme zrobilem, tnie jak sznurki baleron:) sprawdz a moze sie przekonasz. Skoro tren/halo/oxa i wlasciwie wszystkie orale sa bardzo chwalone z biosiry(moza poza tym forum) to i primka powinna cos ruszac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Ktos cos wie jak z toksycznoscia tego srodka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jeszcze się na oralach Biosiry nie zawiodłem. Wins i metka klasa. Fajterzy brali halo i też twierdzą, że działa. Wychodzi na to, że orale są ok

Co do soków jestem teraz ciekaw czy coś z bolesnością poprawili

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44917
zioekt
to były tylko te +andro i cyber
oki dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
rkarpinski
Jeszcze się na oralach Biosiry nie zawiodłem. Wins i metka klasa. Fajterzy brali halo i też twierdzą, że działa. Wychodzi na to, że orale są ok

Co do soków jestem teraz ciekaw czy coś z bolesnością poprawili



Dawne dzieje ...już nawet baby w kolejce o tym nie gadają.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chciałbym tą prime z metą połączyć dobre roziwązanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Lepiej już oxa/tura/winko/halo np...

Z 2 pierwszymi możesz ciągnąć bardzo długo, 2 ostatnio już krócej albo cyklicznie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czemu nie z Mietkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Dla mnie lepiej wygląda to z czymś innym. Dla Ciebie może i z mietkiem.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej