SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12161124

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 293
Zdzichu AMpułki? jeszcze sie z tym nie spotkałem, nie wiem jak inni, taki powinien być : https://www.sfd.pl/Genesis_Meds-t862796.html  Tylko tutaj nie widać hologramów jakimi okryte jest cale opakowanie i nalepka na flakonie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1713
No tren lub deca z testem bdb i mocne połączenie masz rację :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
frezer90011
Zdzichu AMpułki? jeszcze sie z tym nie spotkałem, nie wiem jak inni, taki powinien być : https://www.sfd.pl/Genesis_Meds-t862796.html  Tylko tutaj nie widać hologramów jakimi okryte jest cale opakowanie i nalepka na flakonie.


enan i mix starego genesisa kumpel brał działa dobrze , o innych rzeczach , starego genesisa w 10ml czy tabletkach nie mam pojęcia. Nowy we flakonach po 1ml zbiera bardzo pozytywne recenzje.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1713
Frezer nowy wypust genesis jest w ampulkach bdb wygląda i działa również tak samo
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 293
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1713
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 293
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1713
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 293
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1713
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium