SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134215

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2601
Zasięgając opinii o nowym genesisie w ampach usłyszałem że dno , nie warto , że to marna kopia tego co było , a tu prosze w propie i cypionacie ładnie wytrącają się kryształy czystego teścia ;) bije teraz npp i boldenon , zrobilem dzisiaj prolaktyne , estro i testosterony , wynik prolki 10,6 czyli po srodku skali reszta wynijkow w nastepnym tygodniu . Npp koncze 3 tydzien w dawce 300mg/week , prolka nie powinna byc podwyzszona ?

life was a party

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Tu typek wbijał bolda AP solo parę tygodni i na koniec miał testa ponad normę ale nie,dalej będą się upierać ze tam jest kozak bold.


Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2015-09-11 21:19:02

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Bold to mit, ludzie pomyslcie normalnie co to za anabolik co trzeba go wbijac 1500mg tygodniowo i wkrecac sobie, ze dziala?
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2601
Z tego co widze cykle 1500mg omnadrenu to tez juz prawie standard wiec o co chodzi ? :D

life was a party

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Bije bolda bioniche 600mg ew, od kilku dni nie nadazam jesc aspiryny, co 4-6h musze konsumowac tabse bo inaczej nie moge funkcjonowac, serce bije jakos ciezko a leb caly czerwony. Zmniejszam dawke na 400-500 i zobacze czy sie poprawi. Przy 1500 by chyba serce stanelo;) tutaj sa same mity.

Nie ma tam ani grama tescia bo juz bym musial tamoxa lykac i darly by suty, zawsze tak mam powyzej 300-350mg ew testa.



Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2015-09-11 21:41:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
plesior
Zasięgając opinii o nowym genesisie w ampach usłyszałem że dno , nie warto , że to marna kopia tego co było , a tu prosze w propie i cypionacie ładnie wytrącają się kryształy czystego teścia ;) bije teraz npp i boldenon , zrobilem dzisiaj prolaktyne , estro i testosterony , wynik prolki 10,6 czyli po srodku skali reszta wynijkow w nastepnym tygodniu . Npp koncze 3 tydzien w dawce 300mg/week , prolka nie powinna byc podwyzszona ?


Podwyzszona prolaktyna to kwestia indywidualna dla kazdego, ja po 3tyg npp w dawce 50mg e2d czulem sie jak baba, odstawilem i wiecej nandrolonow nie tykam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1713
1500 mg bolda ;)chyba na dwa tygodnie jak nie trzy :) dziwnie mi żyły wyj**alo od tego niby bolda i mam naprawdę gęsta krew co widać po tym jak naprawdę szybko zasycha co po żadnym teściu tak nie było...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
marianzulek
Bije bolda bioniche 600mg ew, od kilku dni nie nadazam jesc aspiryny, co 4-6h musze konsumowac tabse bo inaczej nie moge funkcjonowac, serce bije jakos ciezko a leb caly czerwony. Zmniejszam dawke na 400-500 i zobacze czy sie poprawi. Przy 1500 by chyba serce stanelo;) tutaj sa same mity.

Nie ma tam ani grama tescia bo juz bym musial tamoxa lykac i darly by suty, zawsze tak mam powyzej 300-350mg ew testa.




Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2015-09-11 21:41:45


odstaw to bo sie przekrecisz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Zmniejszam dawke, bo bez sensu sie katowac na poziomie amatorskim;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2601
Pewnie masz racje , psychicznie bardzo dobrze znosze nawet wysokie dawki trenu i szkoda ze w tym roku podczas cyklu nie zrobilem badan prolki.

life was a party

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej