SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133884

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
mgr_mysza
miałem kilka saszetek tego, stężenie 8mg w tabletce jak pamiętam. z Kanady to szło chyba.

robiło jak trzeba. ale to było ze 2-3 lata temu.



Zmieniony przez - mgr_mysza w dniu 2015-09-10 09:48:05


Przy takim towarze 2-3 lata to lata świetlne Postawię chyba na nową produkcję by DB Pharma.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 148855
krzykacz po 3 tabletki przed treningiem szły i była moc.
raz przy końcu saszetki dałem 4 to dla mnie za dużo przy wadze ~90kg wtedy.
wiem jak działa efka i tak to było czuć właśnie.
ostatnio mi gość wspominał że można to dalej ściągnąć zza granicy tylko nikt nie chce brać tego na siebie - wiadomo :)


Zmieniony przez - mgr_mysza w dniu 2015-09-10 13:21:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11165
mialem to z Kanady dzialalo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 511
Które laby są w tej chwili najpewniejsze jeżeli chodzi o zawartość środka i stężenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
Przeczytaj kilka stron i będziesz wiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 511
Alpha,andro lub vermodje trzyma poziom?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jeszcze jedno głupie pytanie i będziesz takich info szukał w gratce.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 289 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15206
krzykacz
jopel5
Panowie która deka najlepsza atom,gen,dose,gtl ? A jak z tren e z tych firm vo wyżej warte czy lepiej dołożyć do czegos innego ?


Atom czy Atomic..?

Co to jest 'gtl'..?


atom, gtl= genetic technology laboratories
z czego brać tą deke ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11711
Deka, meta, cypio - w który lab celować? Androlab, genezis, phoenix, shree, infiniti, cyber, Genezis Alpha, Biosira, malay tiger. Cypio z Andro albo Cyber z tego co wyczytałem a jak meta i deka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
trixos89
Deka, meta, cypio - w który lab celować? Androlab, genezis, phoenix, shree, infiniti, cyber, Genezis Alpha, Biosira, malay tiger. Cypio z Andro albo Cyber z tego co wyczytałem a jak meta i deka?


DD i metka oral andro niedawno kosztowane i ok.
Aktualnie Andro cypio, dd Cyber i metka inj Cyber. Wszystko śmiga pięknie



Btw jakiś czas temu skusiłem się na metkę inj, ponieważ lubię ten środek i bardzo byłem ciekaw działania tej wersji.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Dokończę jeszcze Cybera(2 flakony) i przechodzę na testowanie Androchemu, również 2f.


Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2015-09-10 17:49:51
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej