SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133502

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Lasix nexium to nowa firma i widze dobre opinie o testach a wiecv moze warto sprawdzic :)

Dose ma dobre srodki ale ja na ich turze sie przejechalem i znajomy tak samo a wiec odpuszczam ten lab...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
wnc1964
Może przez estradiol w stosunku do testa.


na pewno !

oxe adnro smialo wcinaj

kurcze ldweo pisze i clon zczal działac .. ide spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Panowie ppytanie za 100punktów sogi lecą dziś wrzuciłem do Novothyralu dodatkowo T3 foxa jakieś opinie kto ostatnio testował działa to coś ?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Miesiąc wstecz leciałem pudełko t3 uni a później paczkę t3 z foxa i mogę śmiało powiedzieć że fox polotu nie ma do uni. Takie moje zdanie.
1

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
sog chociaż to marna wiadomość , uni chyba ,mam z 10-15 tabletek.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4550
Panowie jaka dobra Tura?Vermodie moze byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W związku z tym, że chwalono już wcześniej ja np odłozyłem sobie 200 tab Cybera. Inne ich orale działały bez pudła.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
pajaczeq
Panowie metkę oral mam do wyboru z takich labów : androchem, alpha, biosira, euromed, titan. W jakie kolejności polecacie ?? :)


Alpha/Titan,
Euro/Biosira/Andro,

pww9
Panowie jaka dobra Tura?Vermodie moze byc?


Tak, może być.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7819
Nexium enan ?? Jakieś opinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Jaki Tren a? Do wyboru shree, nexium, genesis a z tanszych andro dose genamed i euromed

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium